Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: *O kokį gydytoją rinktis Mažeikiuose?*
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Gimdymas > Kiti miestai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Stella.lt
QUOTE(Smilgel @ 2008 01 06, 21:02)
4u.gif  Sveikos,
gal kas nors žino, ar realu gimdyti Mažeikiuose su epiduru  g.gif  Tikriausiai išanksto reikėtų tartis, nes girdejau, kad anesteziologai pastoviai užimti ir juos ne taip lengva prisišaukti Ir įdomu, kiek kainuotų? Gal kuri nors gimdėt?

Ir dar vienas klausimėlis - ar reikia vykstant į ligoninę gimdyti vežtis kūdikiui savo drabužėlius?
*

labas, as pries 9 menesius gimdziau pas Malinauskaite su epidurine nejautra. Reikia tartis is anksto - anesteziologu kaip ir yra, taciau ne su kiekvienu ginekologes nori bendradarbiauti - juk svarbu, kad ne tik skausmo nejaustum, bet ir pati pagimdytum. kaina 400 lt
Papildyta:
na o rubeliu zinoma, kad reikia. Iskyrus marskinelius - juos kiekviena diena perrengia steriliais ligonines.
Papildyta:
Labai nesigilinau, bet man Malinauskaite buvo super - gimdymas praejo sklandziai - jai ir priziurejusiai akuserei neturejau nei vieno priekaisto. Taip, kad kas yra geriausia - labai subjektyvus klausimas - kol dar laukiausi, skaitydama tokius pasisakymus tik nervindavausi - vienas vienam geras, kitas kitam. Man ja rekolendavo asmeninis ginekologas, be to - ji turejo ir gyd. Rovo pasitikejima, kol jis dirbo. Taip kad liuks.
Stella.lt
QUOTE(jurga32 @ 2008 01 02, 14:07)
As kai savo auksiuka nesiau pirmai apziurai menesio laiko, tai vaiku gydytojas net nepaziurejo klubo sanario ar dar ka jis ten privalo ir nesiunte pas chirurga g.gif as ir pamirsus buvau kad reikalinga jo apziura blink.gif Tai kai eisiu antra karta tai jau reikes pasiklausti  biggrin.gif Pirma vaika kai nesiau jis  man buvo sakes istatyti kazkoki "aparaciuka", bet as taip pat vaziavau i Klaipeda ir ten konsultavausi, tai nieko nereikejo daryti, tik kiekviena diena darydavome manksta, beje jis ir tada tai buvo ziauriai nemandagus verysad.gif Beje as keleta kartu gydytojo klausiau del rotoviruso skiepo, tai praktiskai nesulaukiau konkretaus atsakymo, tipo tai tavo reikalas, skiepas mokamas ir gana brangus, tai pamaniau turbut jie negauna jokio atlygio uz skiepoplatinima smile.gif Ar kas nors skiepijote savo kleckus ir kokia buvo reakcija i skiepa?
*

as skiepijau nuo rotaviruso - jokios neigiamos reakcijos i skiepa.
Papildyta:
sorry uz dezinformacija - epiduro kaina 200 Lt. smaisiau su uzmokesciu kitam asmeniui.
Smilgel
Ačiū visoms už atsakymus, šiek tiek aiškiau pasidarė ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingulyte @ 2007 12 15, 11:09)
As irgi ruosiuos eiti tartis, bet ruosiuos i medeja uzsiregistruot ir tada pakalbet su Zulpiene. Aisteba, dekui uz info.
*

Gal jau susitarei su Žulpiene? Papasakok kaip sekėsi rolleyes.gif Aš rytoj einu i Medea, bandysiu tartis dėl gimdymo doh.gif
liutte
sveikutes,noreciau paklausti:as planuoju gimdyti nesusitarus tiesiog atejus laikui vykti i logonine ir tiek ,bet noreciau gimdyti su epiduru,kazi kaip cia Mzk su juo yra reikia tartis is anksto ar galima vietoje ir ar reikia moketi uz ji ar tik anesteziologui i kisene uz varga?
Gal kas galite pasidalinti patirtimi kas ir kaip buciau labai dekinga 4u.gif
Irmoškė
Liutte, paskaityk keletą žinučių atgal.
Ten buvo šiek tiek apie tai rašyta mirksiukas.gif
liutte
QUOTE(Irmoškė @ 2008 01 11, 10:55)
Liutte, paskaityk keletą žinučių atgal.
Ten buvo šiek tiek apie tai rašyta  mirksiukas.gif
*

skaiciau bet kazkaip nesusidariau konkrecios nuomones doh.gif mane priziuri St. tai cia gal jos reikia uzklaust apie epidura ar kai nuvaziuosi gimdyti budincio gydytojo g.gif nu tikra neismanele esu blush2.gif
Irmoškė
Bandyk klaust St., gal papasakos ką nors.
Manau, būtų geriau viską iš anksto susižinot. Tai jei St nieko nežinos, nuvažiuok į skyrių, Manau, gausi reikalingą info mirksiukas.gif
liutte
QUOTE(Irmoškė @ 2008 01 11, 12:34)
Bandyk klaust St., gal papasakos ką nors.
Manau, būtų geriau viską iš anksto susižinot. Tai jei St nieko nežinos, nuvažiuok į skyrių, Manau, gausi reikalingą info  mirksiukas.gif
*

bandysiu paklaust,bet jauciu nieko is jos neispesiu smile.gif kazkokia idomi ji man biggrin.gif
aciu uz patarimus 4u.gif
Irmoškė
QUOTE(liutte @ 2008 01 11, 11:39)
kazkokia idomi ji man biggrin.gif

Ir man taip atrodo mirksiukas.gif Keistoka ji.... Bet kai pasirinkimas mažas... Gerai, kad pakankamai retai bendraut tenka smile.gif Iš jos sesutės galima daugiau sužinot tongue.gif
liutte
QUOTE(Irmoškė @ 2008 01 11, 12:48)
Ir man taip atrodo  mirksiukas.gif  Keistoka ji.... Bet kai pasirinkimas mažas... Gerai, kad pakankamai retai bendraut tenka  smile.gif Iš jos sesutės galima daugiau sužinot  tongue.gif
*

nu matai as seimos centre senamiesti pas ja lankausi tai ji ten be sesutes sedi tongue.gif
Irmoškė
QUOTE(liutte @ 2008 01 11, 11:53)
nu matai as seimos centre senamiesti pas ja lankausi tai ji ten be sesutes sedi  tongue.gif
*

Tai tada iš vis bėda biggrin.gif

Ji tokiu rimtu veidu visad, atrodo piktokai.... Baugu ką ir paklaust g.gif
liutte
QUOTE(Irmoškė @ 2008 01 11, 12:55)
Tai tada iš vis bėda  biggrin.gif 

Ji tokiu rimtu veidu visad, atrodo piktokai.... Baugu ką ir paklaust  g.gif
*

jo jo galva iknisus i popierius sedi ir raso ir net akiu nepakelia biggrin.gif
Betukas
Labutis 4u.gif
Aš atsimenu ko paklausdavau, paaiškindavo ax.gif Tik dažniausiai jei pasiskųsdavau kuom, tai sako taip ir turi būt ir viskas doh.gif
Vilmuxxxe
QUOTE(liutte @ 2008 01 10, 21:52)
sveikutes,noreciau paklausti:as planuoju gimdyti nesusitarus tiesiog atejus laikui vykti i logonine ir tiek ,bet noreciau gimdyti su epiduru,kazi kaip cia Mzk su juo yra reikia tartis is anksto ar galima vietoje ir ar reikia moketi uz ji ar tik anesteziologui i kisene uz varga?
Gal kas galite pasidalinti patirtimi kas ir kaip buciau labai dekinga 4u.gif
*

Labukas,
nu aš negimdžiau su epidūru, bet kai gulėjau tai viena panikė ruošėsi gimdyt su epidūru tai pakalbėjom.Nesitarus kaži ar išeis, nes pirma, gyd visada atkalbinėja su epidūru gimdyt,tai jei atvažiuosi nesitarus,gali ir neleist arba nespėsi prisiprašyt, antra anesteziologo naktį nėra, tai jei atvažiuosi gimdyt naktį,jo tikrai nekvies, trečia gimdant su epidūru kaklelis negali būt atsidaręs daugiau kaip 2 ar 3 cm(gerai nebepamenu), o jei atvažiuosi gimdyt su daugiau atsidariusiu? Taip kad susidariau nuomonę kad nesitarus kaži ar išeitų gimdyt su epidūru.O ar kainuoja tai kiek supratau tai moki tik anesteziologui ir aišu jau gauni gydytojai mokėt kaip už susitarimą ir su ja.
Šeip Klaipėdoj kiek girdėjau tai beveik kiekvienai pasiūlo ar nenori gimdyt su su epidūru.Nežinau kodėl čia mažeikiuose taip g.gif
liutte
QUOTE(Vilmuxxxe @ 2008 01 11, 15:05)
Labukas,
nu aš negimdžiau su epidūru, bet kai gulėjau tai viena panikė ruošėsi gimdyt su epidūru tai pakalbėjom.Nesitarus kaži ar išeis, nes pirma, gyd visada atkalbinėja su epidūru gimdyt,tai jei atvažiuosi nesitarus,gali ir neleist arba nespėsi prisiprašyt, antra anesteziologo naktį nėra, tai jei atvažiuosi gimdyt naktį,jo tikrai nekvies, trečia gimdant su epidūru kaklelis negali būt atsidaręs daugiau kaip 2 ar 3 cm(gerai nebepamenu), o jei atvažiuosi gimdyt su daugiau atsidariusiu? Taip kad susidariau nuomonę kad nesitarus kaži ar išeitų gimdyt su epidūru.O ar kainuoja tai kiek supratau tai moki tik anesteziologui ir aišu jau gauni gydytojai mokėt kaip už susitarimą ir su ja.
Šeip Klaipėdoj kiek girdėjau tai beveik kiekvienai pasiūlo ar nenori gimdyt su su epidūru.Nežinau kodėl čia mažeikiuose taip  g.gif
*

aciu 4u.gif as irgi girdejau kad Klaipedoj pasiulo gydytojai patys,o cia tai vargas vargelis rolleyes.gif nu pirmadieni einu pas St. tai reiks paklausti gal ka nors islemens aiskaus ax.gif
Kana
QUOTE(Vilmuxxxe @ 2008 01 11, 16:05)
Labukas,
Šeip Klaipėdoj kiek girdėjau tai beveik kiekvienai pasiūlo ar nenori gimdyt su su epidūru.Nežinau kodėl čia mažeikiuose taip  g.gif
*

Aš kai gimdžiau į gimdyklą patekau kakleliui atsidarius 5 cm. Tai epidūrą padarė be kokių nors sakymų kad per daug atsidaręs. Taip aš gimdžiau ne Mažeikiuose, tai iš karto paklausė ar norėsiu epidūro, tik perspėjo, kad turiu apsispręsti iš anksto, nes jei jau 8 cm. tai per vėlu daryti tą epidūrą, bet tai laaabaaai geras nuskausminimo būdas lotuliukas.gif
Ingulyte
QUOTE(Smilgel @ 2008 01 09, 22:20)
Ačiū visoms už atsakymus, šiek tiek aiškiau pasidarė  ax.gif
Papildyta:

Gal jau susitarei su Žulpiene? Papasakok kaip sekėsi  rolleyes.gif  Aš rytoj einu i Medea, bandysiu tartis dėl gimdymo  doh.gif
*

Sorry, tik dabar tavo zinute perskaiciau blush2.gif . Nu buvau nuejus, uzsiminiau, kad noriu pas ja gimdyt, tai jin nusisypsojo ir pasake "As ir taip gimdykloj dirbu". Nu bet pasake kuria diena pas ja i ligonine uzbegt, vaiko tonusus paklausyt. O del St. tai man regis ji oficialiai ka turi padaryt tair padaro. Man anksciau buvo Zulpiene liepus 35 sav. echoskopija pasidaryt, kad paziuret ar lelius apsiverte, tai kai apie tai pasakiau St. ta tepasake ai tai tas vaikas iki gimdymo vartysis ir vartysis g.gif . Tai as St. siuntimo ir nemaldavau, nuejau privaciai pas Zulpiene.
Smilgel
Aš tai susidariau tokią nuomonę apie epidūrą: norint nuskausminimo, reikia tartis išanksto konkrečiai su ta gydytoja, pas kurią ruošiesi gimdyti mirksiukas.gif
O gimdant nesitarus, negausi jokio epidūro ir niekas net ne tai, kad nepasiūlys, o ir užklausus pačiai atsakys, kad jokios galimybės nėra, kadangi Mažeikių gimdymo skyrius savo anesteziologo neturi, o per visą ligoninę jie 3 lyg tai yra, o kad ir budės koks, tai tikrai pati neprisišauksi schmoll.gif Turi jie ir savo darbų ir pinigėlių jiems užtenka biggrin.gif O tokia St. ar Gin. tuo labiau, aš manau, nepadės netgi patarimu, - kas joms iš to ? Nei jos gymdymuose dalyvauja (ar klystu g.gif ), nei su tais anesteziologais bendrauja.

P.S. O šiaip tai, epidurinis nuskausminimas yra kompensuojamas liginių kasų, bet Mažeikiai kol kas čia nepapuola doh.gif
Betukas
QUOTE(Smilgel @ 2008 01 14, 12:43)
Aš tai susidariau tokią nuomonę apie epidūrą: norint nuskausminimo, reikia tartis išanksto konkrečiai su ta gydytoja, pas kurią ruošiesi gimdyti  mirksiukas.gif
O gimdant nesitarus, negausi jokio epidūro ir niekas net ne tai, kad nepasiūlys, o ir užklausus pačiai atsakys, kad jokios galimybės nėra, kadangi Mažeikių gimdymo skyrius savo anesteziologo neturi, o per visą ligoninę jie 3 lyg tai yra, o kad ir budės koks, tai tikrai pati  neprisišauksi  schmoll.gif Turi jie ir savo darbų ir pinigėlių jiems užtenka  biggrin.gif O tokia St. ar Gin. tuo labiau, aš manau, nepadės netgi patarimu, - kas joms iš to ? Nei jos gymdymuose dalyvauja (ar klystu  g.gif ), nei su tais anesteziologais bendrauja.

P.S. O šiaip tai, epidurinis nuskausminimas yra kompensuojamas liginių kasų, bet Mažeikiai kol kas čia nepapuola  doh.gif
*

Visisškai pritariu drinks_cheers.gif
liutte
QUOTE(Smilgel @ 2008 01 14, 12:43)
Aš tai susidariau tokią nuomonę apie epidūrą: norint nuskausminimo, reikia tartis išanksto konkrečiai su ta gydytoja, pas kurią ruošiesi gimdyti  mirksiukas.gif
O gimdant nesitarus, negausi jokio epidūro ir niekas net ne tai, kad nepasiūlys, o ir užklausus pačiai atsakys, kad jokios galimybės nėra, kadangi Mažeikių gimdymo skyrius savo anesteziologo neturi, o per visą ligoninę jie 3 lyg tai yra, o kad ir budės koks, tai tikrai pati  neprisišauksi  schmoll.gif Turi jie ir savo darbų ir pinigėlių jiems užtenka  biggrin.gif O tokia St. ar Gin. tuo labiau, aš manau, nepadės netgi patarimu, - kas joms iš to ? Nei jos gymdymuose dalyvauja (ar klystu  g.gif ), nei su tais anesteziologais bendrauja.

P.S. O šiaip tai, epidurinis nuskausminimas yra kompensuojamas liginių kasų, bet Mažeikiai kol kas čia nepapuola  doh.gif
*

mad.gif nu bet kokia nesamone nu bet Mažeikiai yra Mažeikiai ir tuom viskas pasakyta bash.gif
Smilgel
Dėl gimdymo ir epidūro susitariau, tik dabar iškilo klausimėlis, ar pinigėlius už epidūrą tiesiai anesteziologui duoti - visą sumą, kokią pasakė, ar gydytojai, kuri gimdyme dalyvaus g.gif
Cukraus pudra
QUOTE(Smilgel @ 2008 01 23, 09:41)
Dėl gimdymo ir epidūro susitariau, tik dabar iškilo klausimėlis, ar pinigėlius už epidūrą tiesiai anesteziologui duoti - visą sumą, kokią pasakė, ar gydytojai, kuri gimdyme dalyvaus  g.gif
*

o tu su gydytoja kai tareis jau susitarei, kad ji pasirūpins,jog anesteziologas bus, ar su anesteziologu tareisi atskirai?
Smilgel
Tariausi tik su gydytoja ax.gif Ji ir kainą epidūro iškarto pasakė. Ji pati viską suorganizuos, man tik reikės gulėt ir laukti lotuliukas.gif
Cukraus pudra
QUOTE(Smilgel @ 2008 01 23, 17:12)
Tariausi tik su gydytoja  ax.gif  Ji ir kainą epidūro iškarto pasakė. Ji pati viską suorganizuos, man tik reikės gulėt ir laukti  lotuliukas.gif
*

ir kokia ta kaina blush2.gif o tai jaučiu, kad man jau laikas pradėt taupyt 4u.gif

jei gydytoja rūpinasi viskuo, tai manau ir pinigėlius jai visus duočiau g.gif arba paklausčiau kaip su anesteziologu atsikaityt
Smilgel
QUOTE(Senoji Lakūdra @ 2008 01 23, 20:00)
ir kokia ta kaina  blush2.gif  o tai jaučiu, kad man jau laikas pradėt taupyt  4u.gif

jei gydytoja rūpinasi viskuo, tai manau ir pinigėlius jai visus duočiau  g.gif  arba paklausčiau kaip su anesteziologu atsikaityt

*

Atsakiau tau AŽ ax.gif
Gymantė
QUOTE(Smilgel @ 2008 01 23, 17:12)
Tariausi tik su gydytoja  ax.gif  Ji ir kainą epidūro iškarto pasakė. Ji pati viską suorganizuos, man tik reikės gulėt ir laukti  lotuliukas.gif
*

ax.gif Tai su kuria tareisi?
Smilgel
QUOTE(aisteba @ 2008 01 24, 12:58)
ax.gif Tai su kuria tareisi?
*

Su Žulpiene ax.gif
JurgituxJ
Sveikos, senai nebuvau forume, tai gavau grasinanti laiskiuka, kad ismes verysad.gif . Tai suskubau prisijungti... O neprisijungiau tik todel (ir manes forume nebuvo tik kokius 2 men, o ne kaip el.paste rase - puse metu...), kad kompas buvo luzes ir veliau sunaus susilaukiau thumbup.gif . Kas liecia gydytojas, tai man teko laime, tiesiogine to zodzio prasme, gimdyti prie jusu isrinkto trejetuko, o tiksliau tai prie dvieju is ju - gimdziau prie gyd. R. Zulpienes, bet pagimdziau prie Ziulpienes ir Tamasauskienes... Abi nuostabios gydytojos, ACIU joms. Jei turit kokiu klausimuku drasiai manes galite klausti. Stengsiuos atsakyti i juos kuo greiciau smile.gif . Tiesa, pagimdziau neseniai, suneliui pusantro men...
Cukraus pudra
QUOTE(JurgituxJ @ 2008 02 03, 19:14)
Sveikos, senai nebuvau forume, tai gavau grasinanti laiskiuka, kad ismes  verysad.gif  .
*

o dėl gimdymo tareisi?
su epidiūru?
domina kainos?
ax.gif ax.gif ax.gif ax.gif
JurgituxJ
moteriskaites, jus, kalbates apie anesteziologa-gimdymo skyriuje jo ir nera, o stai chirurginiame yra... Esant reikalui is ten ji iskviecia... Taip ir man buvo... Man anesteziologa iskviete pries vidurnakti (apie joki tarimasi del epiduro nebuvo, na as gyd prasiau jo dar budama nescia, taciau kai atejo laikas... nebuvo kada apie ji pagalvoti) - septynias val leido milzinskas dozes skatinamuju, taciau gimdos kaklelis visa laika tik 3 cm, tai gyd. R. Ziulpiene pasake, kad darys sekcija... Ir sutvarke mane isveze i 2 - a auksta - chirurgini sk., o ten visa para budintis anesteziologas ... Taigi esant reikalui ir pageidavimui, kaip supratau, ji galima issikviesti...
Cukraus pudra
QUOTE(JurgituxJ @ 2008 02 03, 19:33)
moteriskaites, jus, kalbates apie anesteziologa-gimdymo skyriuje jo ir nera, o stai chirurginiame yra... Esant reikalui is ten ji iskviecia... Taip ir man buvo... Man anesteziologa iskviete pries vidurnakti (apie joki tarimasi del epiduro nebuvo, na as gyd prasiau jo dar budama nescia, taciau kai atejo laikas... nebuvo kada apie ji pagalvoti) - septynias val leido milzinskas dozes skatinamuju, taciau gimdos kaklelis visa laika tik 3 cm, tai gyd. R. Ziulpiene pasake, kad darys sekcija... Ir sutvarke mane isveze i 2 - a auksta - chirurgini sk., o ten visa para budintis anesteziologas ... Taigi esant reikalui ir pageidavimui, kaip supratau, ji galima issikviesti...
*

esant pageidavimui reik iš anksto susitart, nes kol nebus reikalo tol niekas jo nekvies schmoll.gif
JurgituxJ
budama 5 men nestume nuejau i Medea ir pas gyd. R. Ziulpiene pasitikrinau... Be to, pasiprasiau pas ja gimdyti... Ji liepe man pasiskambinti 37 sav, dave savo nr... tai as taip ir padariau, o iki gimdymo, nuo 37 sav, lankiausi keleta kartu pas ja... Del kainos nesitariau - buvau pasirengusi sumoketi kiek pasakys, man kazkaip nedrasu apie tokius dalykus kalbetis (as tik sakiau jai, kad sumokesiu kiek reikes)... Tai va...
Papildyta:
gal ir tokia tvarka yra (kalbant apie epidura...), juk gydytoju nedaug, o gimdyviu ir siaip ivairiomis ligomis serganciuju, kuriems gali prireikti greitos anesteziologo pagalbos daug...
Cukraus pudra
QUOTE(JurgituxJ @ 2008 02 03, 19:50)
budama 5 men nestume nuejau i Medea ir pas gyd. R. Ziulpiene pasitikrinau...  Be to, pasiprasiau pas ja gimdyti... Ji liepe man pasiskambinti 37 sav, dave savo nr... tai as taip ir padariau, o iki gimdymo, nuo 37 sav, lankiausi keleta kartu pas ja...  Del kainos nesitariau - buvau pasirengusi sumoketi kiek pasakys, man kazkaip nedrasu apie tokius dalykus kalbetis (as tik sakiau jai, kad sumokesiu kiek reikes)... Tai va...
Papildyta:
gal ir tokia tvarka yra (kalbant apie epidura...), juk gydytoju nedaug, o gimdyviu ir siaip ivairiomis ligomis serganciuju, kuriems gali prireikti greitos anesteziologo pagalbos daug...
*

nedrąsu ir man, bet kai kitaip neina, vadinas reikia
Betukas
QUOTE(JurgituxJ @ 2008 02 03, 20:14)
Sveikos, senai nebuvau forume, tai gavau grasinanti laiskiuka, kad ismes  verysad.gif  . Tai suskubau prisijungti... O neprisijungiau tik todel (ir manes forume nebuvo tik kokius 2 men, o ne kaip el.paste rase - puse metu...), kad kompas buvo luzes ir veliau sunaus susilaukiau  thumbup.gif . Kas liecia gydytojas, tai man teko laime, tiesiogine to zodzio prasme, gimdyti prie jusu isrinkto trejetuko, o tiksliau tai prie dvieju is ju - gimdziau prie gyd. R. Zulpienes, bet pagimdziau prie Ziulpienes ir Tamasauskienes... Abi nuostabios gydytojos, ACIU joms. Jei turit kokiu klausimuku drasiai manes galite  klausti. Stengsiuos atsakyti i juos kuo greiciau  smile.gif . Tiesa, pagimdziau neseniai, suneliui pusantro men...
*

Sveika 4u.gif
O tai kada gimė tavo Jonukas? Gal susimatėm ligoninėj? bigsmile.gif
JurgituxJ
Laba diena, gime mano Jonas gruodzio 10, tai taip iseina, kad 1 men ir 24 dienos....(na skaiciavau skaiciavau, atrodo tiek...). as gulejau 3 palatoje - kiek pamenu... g.gif
Betukas
QUOTE(JurgituxJ @ 2008 02 04, 13:19)
Laba diena, gime mano Jonas gruodzio 10, tai taip iseina, kad 1 men ir 24 dienos....(na skaiciavau skaiciavau, atrodo tiek...). as gulejau 3 palatoje - kiek pamenu... g.gif
*

Tai gal ir prasilenkėm bigsmile.gif Aš iš pradžių atrodo 4, o kitą dieną perkėlė į 1. Šeštadienį jau namo paleido ax.gif
Kaip augat? wub.gif
JurgituxJ
TAI GAL TAVO MERGYTE LB SMARKIAI VERKE VISA NAKTI (KIEK PAMENU IS 10 I 11), O SLAUGYTOJOS VIS I MANO PALATA VAIKSCIOJO IR KLAUSE AR NE MES... blush2.gif g.gif doh.gif
Irmoškė
Nea, tada Betuko mergytė dar tik mamai šonkaulius spardė lotuliukas.gif
Gimė 12d wub.gif
JurgituxJ
mmmm thumbup.gif
lijura
QUOTE(JurgituxJ @ 2008 02 03, 20:33)
*

Labas vakaras 4u.gif

chirurginis skyrius yra 4aukste, antram yra operacine ax.gif paciai teko ten pabuvot dukart (per abu gimdymus) ir anesteziologai yra ne chirurginiam skyriuj, o ten kur reanimacijos sk. ir operacine, antram aukste ax.gif Ir anesteziologa prisikviest nera taip paprasta, nes jie be galo uzimti, juk ir planines operacijos, ir dar visokiu skubiu atveju buna, tad norint, kad dalyvautu gimdyme, siulyciau tartis is anksto
JurgituxJ
tikriausiai, kad jus teisi... nelabai as apie ta ligonine ismanau, o ypac kas kuriam aukste... kai veze nestebejau... bet kai klausiau gydytojos del epidurines nejautros, tai jis sake, jei noresi - padarysim be problemu... O tos nejautros man neatliko visai del kitu priezasciu... 4u.gif
Rola
QUOTE(JurgituxJ @ 2008 02 03, 20:50)
budama 5 men nestume nuejau i Medea ir pas gyd. R. Ziulpiene pasitikrinau...  Be to, pasiprasiau pas ja gimdyti... Ji liepe man pasiskambinti 37 sav, dave savo nr... tai as taip ir padariau, o iki gimdymo, nuo 37 sav, lankiausi keleta kartu pas ja...  Del kainos nesitariau - buvau pasirengusi sumoketi kiek pasakys, man kazkaip nedrasu apie tokius dalykus kalbetis (as tik sakiau jai, kad sumokesiu kiek reikes)... Tai va...
Papildyta:
*

Žulpienė, o ne Žiulpienė lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Gymantė
QUOTE(Rola @ 2008 02 07, 21:40)
Žulpienė, o ne Žiulpienė  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
*

Vis vien žinom, apie ką kalba eina mirksiukas.gif .
Christin
labas, sakykit merginos ar Mazeikiuose yra koks privatus ginekologijos kabinetas. Kas priimtu greitai nereiktu laukti eiliu?
Vilmuxxxe
QUOTE(Christin @ 2008 02 14, 10:28)
labas, sakykit merginos ar Mazeikiuose yra koks privatus ginekologijos kabinetas. Kas priimtu greitai nereiktu laukti eiliu?
*

Yra Džiugienės klinikoj Naftininkų 76-17,tel. 8443 75580,privatus kabinetas, bet nežinau kaip ten su eilėm, neturėtų labai didelės būt.
Betukas
QUOTE(Vilmuxxxe @ 2008 02 14, 14:57)
Yra Džiugienės klinikoj Naftininkų 76-17,tel. 8443 75580,privatus kabinetas, bet nežinau kaip ten su eilėm, neturėtų labai didelės būt.
*

drinks_cheers.gif Tik nestuke.gif ten nepriiminėja. Ta prasme neprižiūri ax.gif
jurguciux
Sveikutes smile.gif ,as siame forume pirma karta blush2.gif .Auginu dukryte Paulina,ji gima 2007m.rugpjucio 21d. thumbup.gif .As gimdziau Kaune,bet nestumo eiga seke Mazeikiuose smile.gif .Kokius 4 kartus vaziavau i Klaipeda pasitikrinti.Gimdziau Kaune vien todel,kad jauciausi daug saugiau.Yra 2 geros gydytojos Mazeikiuose,bet,jei kokia komplikacija ar dar kas nors,jie tuoj pat issiuncia i kita miesta.Kadangi Mazeikiu ligonine neturi nei irangos,nei geru ziniu.O Tamasauskiene as isvis nepasitikiu verysad.gif ,man vienakart buvo taip pridirbusi blink.gif ,kad daugiau pas ja niekad nebeejau.Ta pati galiu pasakyti ir apie visu gerbiama Rova (ziuri kaip "avinas i naujus vartus ir nieko nesupranta".Taip manes vos i kapus nenuvare blink.gif Gerai,kad spejo nuvezti mane i Klaipedos jurininku ligonine. smile.gif Tai todel ir esu as pries gimdyma Mazeikiuose.
Kai gimdziau,man taike epidurine nejautra,labai fainas dalykas thumbup.gif .Uz ja Kaune mokejau 200lt
Kana
QUOTE(jurpili @ 2008 02 22, 00:19)
Sveikutes smile.gif ,as siame forume pirma karta blush2.gif .Auginu dukryte Paulina,ji gima 2007m.rugpjucio 21d. thumbup.gif .As gimdziau Kaune,bet nestumo eiga seke Mazeikiuose smile.gif .Kokius 4 kartus vaziavau i Klaipeda pasitikrinti.Gimdziau Kaune vien todel,kad jauciausi daug saugiau.Yra 2 geros gydytojos Mazeikiuose,bet,jei kokia komplikacija ar dar kas nors,jie tuoj pat issiuncia i kita miesta.Kadangi Mazeikiu ligonine neturi nei irangos,nei geru ziniu.O Tamasauskiene as isvis nepasitikiu  verysad.gif ,man vienakart buvo taip pridirbusi  blink.gif ,kad daugiau pas ja niekad nebeejau.Ta pati galiu pasakyti ir apie visu gerbiama Rova (ziuri kaip "avinas i naujus vartus ir nieko nesupranta".Taip manes vos i kapus nenuvare  blink.gif Gerai,kad spejo nuvezti mane i Klaipedos jurininku ligonine. smile.gif Tai todel ir esu as pries gimdyma Mazeikiuose.
Kai gimdziau,man taike epidurine nejautra,labai fainas dalykas thumbup.gif .Uz ja Kaune mokejau 200lt
*

Sveikute, drinks_cheers.gif
geriau lenkti Mažeikių gydytojas, jei tik yra galimybė važiuoti kitur.
Vilmuxxxe
QUOTE(jurpili @ 2008 02 21, 23:19)
Sveikutes smile.gif ,as siame forume pirma karta blush2.gif .Auginu dukryte Paulina,ji gima 2007m.rugpjucio 21d. thumbup.gif .As gimdziau Kaune,bet nestumo eiga seke Mazeikiuose smile.gif .Kokius 4 kartus vaziavau i Klaipeda pasitikrinti.Gimdziau Kaune vien todel,kad jauciausi daug saugiau.Yra 2 geros gydytojos Mazeikiuose,bet,jei kokia komplikacija ar dar kas nors,jie tuoj pat issiuncia i kita miesta.Kadangi Mazeikiu ligonine neturi nei irangos,nei geru ziniu.O Tamasauskiene as isvis nepasitikiu  verysad.gif ,man vienakart buvo taip pridirbusi  blink.gif ,kad daugiau pas ja niekad nebeejau.Ta pati galiu pasakyti ir apie visu gerbiama Rova (ziuri kaip "avinas i naujus vartus ir nieko nesupranta".Taip manes vos i kapus nenuvare  blink.gif Gerai,kad spejo nuvezti mane i Klaipedos jurininku ligonine. smile.gif Tai todel ir esu as pries gimdyma Mazeikiuose.
*

Labukas,

nu aš gimdžiau mažeikiuose,ir nieko tokio.Aišku kai viskas gerai,tai nesvarbu kur gimdyt,bet jei būtų kas negerai,neaišku kaip būt pasibaigę ax.gif
O gimdymus ne vien Tamašauskienė priiminėja, ir net ne Rovas, yra juk gerų gyd, Graželienė,Žulpienė,o ypač kai gerai patepi,tai tada išvis thumbup.gif gydytojos palieka,ir prižiūri atidžiau,ir rūpinasi,o kai sausa kišenė,tai tada gali ir pražiūrėt kažką,deja.
Tai prašom i Kaimynų forumą užsukt,paplepėt 4u.gif
N-e-r-i-n-g-a
Ir aš patariu vykti gimdyti į didmiestį.Man buvo gydytojos pasakyta taip: tu gali gimdyti ir čia,bet tavo vaikeliui,jei prireiktų rimtos įrangos-neturim.Vykau į Klaipėdą ir tariausi ten.Vaikiukui prireikė rimtos pagalbos,tai ją ir gavom. mirksiukas.gif Ps.O vėliau esam "nusvilę" nuo vietinių gydytojų gydymo.Fu. verysad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.