Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Žvynelinė - 8
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
armantule
O mum gydytoja patarė jeigu yra galimybė iš Anglijos nusipirkti šampūną POLYTAR. ten jis tik 4 svarus tekainuoja bet kol kas padeda tai labai dukra nebesikaso o ir plaukai blizgantys, slidus kaip ne nuo daugelio gydanciu tik viena blogybe- LABAI smirda, net plaukams sudrekus uzsiuodzia smarve bet rezultatas tai super thumbup.gif
Vanilė
QUOTE(armantule @ 2010 05 01, 12:32)
O mum gydytoja patarė jeigu yra galimybė iš Anglijos nusipirkti šampūną POLYTAR. ten jis tik 4 svarus tekainuoja bet kol kas padeda tai labai dukra nebesikaso o ir plaukai blizgantys, slidus kaip ne nuo daugelio gydanciu tik viena blogybe- LABAI smirda, net plaukams sudrekus uzsiuodzia smarve bet rezultatas tai  super  thumbup.gif
*

Polytar šampūno yra ir Lenkijoje smile.gif
*Pavasarė*
QUOTE(Dizaster @ 2010 03 23, 15:22)
Sitas tikrai geras - as jau isbandziau turbut visus imanomus sampunus ir hormoninius preparatus galvai, tai Skin Cap vienintelis dave normalu efekta. Tiesa, kad kazkas pasimatytu, tai man reikejo koki menesi naudoti (ploviau galva kas antra diena).  Ir kas geriausia  - jis neturi slykstaus dervos dvoko ir plaukai juo isplauti graziai atrodo - purus, blizgantys.. thumbup.gif
*

Sveiki,
jungiuosi ir aš su tokiom pat bėdom, tik ne savom, o MB. Sudomino šis šampūnas. Tik va klausimas, ar jums ta tokia luoba užsidėjusi, ar pleiskanojantys židinukai, kad tas šampūnas padeda? MB tai židinukų daug pleiskanojančių, tepama Elocon tuo skystimėliu, padeda trumpam, bet hormonai........... Kažin, ar tiktų, ar pagerintų būklę? Ką jis jums gero padaro, ar tik niežėjimą nuima ar ir gydo kažkiek? Kaina nemaža, tai noriu pasitikslinti prieš perkant.
geraszmogus

Sveiki,
gal kas naudojote "OXIPOR"- gal galite pasidalinti patirtimi? Ar efektyvus? ax.gif
Dizaster
Noriu pasidalinti patirtimi del Kartalino. Naudojau ji galvai. Sutepiau viena dezute per 5 dienas. Daugiau nebetepiau, nes uzkniso ta smarve, kuri dar ir dabar jauciasi kai suprakaituoju, nors jau 5 dienas vaisto netepu ir galva plaunu kasdien.

Rezultatas net ir po tokio trumpo naudojimo geras - raudonos demeles tebera, bet zvynuku nera ir nebesidengia jais jau 5 dienas galva (su kitais vaistais budavo nutraukus jau kita diena ir dengdavosi). Matyt teks ir vel prisiversti ta smirdinti tepala teptis ir gydytis toliau.
pilveliukas
taip pat noriu pasidalinti pigiu atrstu bet veiksmingu kremu, kuris labai greitai apgyde zvynelius ir liko tik svelnus paraudimas o nusipirkom a.karaliunaites krema ekologiska butent skirta zvyneliniai adele, seip ji galima ir veiduj naudoti, bet man netiko nes esu alerg. natur. kosmetikai bet nozvyneliu super padejo ir kvapas geras ir issiplauna ,p[laukai atsigavo, maziau slenka, na tikrai netycia visai atradom o rezultatas labai geras
*Pavasarė*
QUOTE(pilveliukas @ 2010 05 09, 13:49)
taip pat noriu pasidalinti pigiu atrstu bet veiksmingu kremu, kuris labai greitai apgyde zvynelius ir liko tik svelnus paraudimas o nusipirkom a.karaliunaites krema ekologiska butent skirta zvyneliniai adele, seip ji galima ir veiduj naudoti, bet man netiko nes esu alerg. natur. kosmetikai bet nozvyneliu super padejo ir kvapas geras ir issiplauna ,p[laukai atsigavo, maziau slenka, na tikrai netycia visai atradom o rezultatas labai geras
*

O kur jo pirkti būna, kiek kainuoja?
Jolkuce
QUOTE(gb78 @ 2010 05 09, 14:21)
O kur jo pirkti būna, kiek kainuoja?
*

Pasiskaityt gali CIA ten ir kainos ir aprasymai ir t.t
saisyda
QUOTE(Jolkuce @ 2010 05 09, 13:34)
Pasiskaityt gali  CIA  ten ir kainos ir aprasymai ir t.t
*

Labai aciu kad pasidalinote patirtimi as butinai pabandysiu. 4u.gif
pilveliukas
tikiuosi pades, dar rekomenduoju tuo paciu gerti aloje vera sultis, ju buna vaistinese, o dabar maciau ir kaximoj prie papildu, labai naudinga odai ir imuniniai sistemai
*jolantab*
QUOTE(Jolkuce @ 2010 05 09, 14:34)
*

Aš jau užsisakiau, laukiu kol atves ir pradesiu gydymo kursa. Galesiu veliau pasidalinti ispudziais ax.gif
saisyda
QUOTE(*jolantab* @ 2010 05 10, 21:03)
Aš jau užsisakiau, laukiu kol atves ir pradesiu gydymo kursa. Galesiu veliau pasidalinti ispudziais  ax.gif
*

As irgi laukiu kol atsius biggrin.gif
pilveliukas
na tikekimes pades nes mano vyras kaip naujai gimes smile.gif nors uzsisakem kartalino ir dar laukiam, bet dabar kaip ir nereik tongue.gif
lidosiuxxx
laba,gal zinot kokiu tepalu,nes mano draugei per sia ziema labai pagausejo demiu
Cziokoladine
QUOTE(lidosiuxxx @ 2010 05 15, 09:15)
laba,gal zinot kokiu tepalu,nes mano draugei per sia ziema labai pagausejo demiu
*

Bent pora paskutiniu puslapiu paskaitykite...
Milde
na, kas dar pabande si tepaliuka? laukiam pasidalinant smile.gif tikekimes gerai!!
Upjora
QUOTE(Jolkuce @ 2010 05 09, 12:34)
*

Man draugė irgi nupirko šitą kremą,jau laukiu,nesulaukiu,kol atsiųs ax.gif O šiaip,mano būklė pagerėjo,nes nemažai laiko leidžiu lauke,o pas mus taip šilta,saulėta wub.gif Matyt,gera nuotaika ir saulė daro savo. rolleyes.gif
*jolantab*
QUOTE(Kauske @ 2010 05 20, 17:06)
Man draugė irgi nupirko šitą kremą,jau laukiu,nesulaukiu,kol atsiųs  ax.gif O šiaip,mano būklė pagerėjo,nes nemažai laiko leidžiu lauke,o pas mus taip šilta,saulėta  wub.gif Matyt,gera nuotaika ir saulė daro savo. rolleyes.gif
*

O man kaip tik baisus paūmėjimas verysad.gif. Dabar, kai galima būtų atviresnius rūbus nešioti, reikia apsimuturiuoti.
Šį tepaliuką naudoju keletą dienų ir matau neženklų, bet pagerėjimą ant kūno. Deja, galvai niekas nebepadeda. Neįsivaizduoju, ko griebtis. unsure.gif
Upjora
QUOTE(*jolantab* @ 2010 05 20, 19:29)
O man kaip tik baisus paūmėjimas  verysad.gif. Dabar, kai galima būtų atviresnius rūbus nešioti, reikia apsimuturiuoti.
Šį tepaliuką naudoju keletą dienų ir matau neženklų, bet pagerėjimą ant kūno. Deja, galvai niekas nebepadeda. Neįsivaizduoju, ko griebtis.  unsure.gif
*

Aš jau nebežinau kelintą kartą,bet pasikartosiu.... blush2.gif Man tik Elocon skalp lotion padeda.Dar Sulsena.
*jolantab*
QUOTE(Kauske @ 2010 05 20, 21:51)
Aš jau nebežinau kelintą kartą,bet pasikartosiu.... blush2.gif Man tik Elocon skalp lotion padeda.Dar Sulsena.
*

Taip, Elocon ir man padeda, bet labai trumpam. Be to, jis hormoninis. Tai stengiuosi jį naudoti išskirtiniais atvejais
Sulsenos nebandžiau, o kaip ją naudojat? g.gif
pilveliukas
gal juokingai nuskambes bet reik kantrybe ir mum pasireiske pagerejimas po nuolatinio tepimo kiekviena vakara nusiprausia issitepa ryte vel prausia galva, o tepa vel kuna ir pasimate rezultatai
Upjora
QUOTE(*jolantab* @ 2010 05 20, 19:54)
Sulsenos nebandžiau, o kaip ją naudojat?  g.gif
*

Išsiplaunu galvą,susitepu su Sulsena,palaikau 15min ir perplaunu.

QUOTE(pilveliukas @ 2010 05 21, 14:50)
gal juokingai nuskambes bet reik kantrybe ir mum pasireiske pagerejimas po nuolatinio tepimo kiekviena vakara nusiprausia issitepa ryte vel prausia galva, o tepa vel kuna ir pasimate rezultatai
*

Kuom susitepa? g.gif
Galvą ir aš kasdien plaunu,bet tepu tikrai ne kas vakarą,gal porą kartų į savaitę,kartais dar rečiau,pagal situaciją.
pilveliukas
as turejau omeni a.karaliunaites tepala adele
nepazystamoji
sveikos, as taip pat sergu sia liga, norejau paklausti gal kas bandete kamparo spiritu gyditis, prisiskaiciau, kad padeda, butu idomu suzinot ar kas is jusu bande? ax.gif
Upjora
QUOTE(nepazystamoji @ 2010 05 23, 21:39)
sveikos, as taip pat sergu sia liga, norejau paklausti gal kas bandete kamparo spiritu gyditis, prisiskaiciau, kad padeda, butu idomu suzinot ar kas is jusu bande? ax.gif
*

Pirmą kartą girdžiu g.gif O Jūs nebandėt?
nepazystamoji
QUOTE(Kauske @ 2010 05 24, 00:41)
Pirmą kartą girdžiu  g.gif O Jūs nebandėt?
*

zadu pabandyt - pigu, gal pades g.gif
donateja
Jungiuosi ir as prie jusu mano 13 meciui sunui si liga yra,paveldejo is senelio,bet kai mazas buvo tai nesirgo,bet va kaip paauglyste prasidejo va tada....tepam tepaliuku CUTIVATE,berimas galvos veido srityje,istepus tik keliom dienom ramu paskui vel atsinaujina.
Dizaster
QUOTE(nepazystamoji @ 2010 05 23, 23:39)
*

Ji reikia tept ar gert? biggrin.gif
Upjora
Sveikos.
Vakar gavau Adelės grožio kremą,pasitepiau einant miegot,negaliu patikėti,šiandien jau atrodo šviesesnės dėmės blink.gif Tik niežulys atsirado,bet neįkyrus.
Dizaster
QUOTE(Kauske @ 2010 05 24, 10:58)
Sveikos.
Vakar gavau Adelės grožio kremą,pasitepiau einant miegot,negaliu patikėti,šiandien jau atrodo šviesesnės dėmės  blink.gif Tik niežulys atsirado,bet neįkyrus.
*

o tas kremukas labai riebus? T.y. ar imanoma juo galva tepti?
pilveliukas
galva juo galima tepti tik reiks per nakti laikyti o ryte issiplauti
Vanilė
O mano sūnui jau niekas nepadeda verysad.gif ir tie kur kompensuojamus vaistus rašo ir iš Anglijos siuntėmės "COCOIS" IR JOKIO REZULTATO doh.gif net nežinau jau ką bandyti verysad.gif Jau ne tik galvoje,bet ir ant viso kūno atsirado verysad.gif o jis paauglys ,gėda jam vaikščioti trumpomis rankovėmis verysad.gif
donateja
Puikiai suprantu tave Vanile,nes mes ta pati isgyvenam...
Upjora
QUOTE(Dizaster @ 2010 05 24, 09:46)
o tas kremukas labai riebus? T.y. ar imanoma juo galva tepti?
*

Na,riebokas jis.Jei plaukai trumpi,tai gal ir įmanoma teptis nakčiai,o rytais plauti....Net nežinau.
pilveliukas
mano vyras tepesi beja jo dauk tepti negalima aisku geriau kad kas kitas padetu gerai apziuretu ir isteptu
Mylinti...
esu uzsienyje, nusprendziau apsilankyti pas vietini gydytoja, israse vaistu pagal recepta, tepaliuku, vaistineje juos pagamino per diena, po keliu tepimu isnyko viskas lyg niekur nieko! viena mintis, lt gydytojai nieko apie sia liga neismano !
nes po apsilankymo LT pagal israsytus receptus gydziausi ir 0 reakcijos.
Vanilė
QUOTE(Mylinti... @ 2010 05 24, 17:15)
esu uzsienyje, nusprendziau apsilankyti pas vietini gydytoja, israse vaistu pagal recepta, tepaliuku, vaistineje juos pagamino per diena, po keliu tepimu isnyko viskas lyg niekur nieko!  viena mintis, lt gydytojai nieko apie sia liga neismano !
*

Be abejonių užsienį geriau,nes pas mus net vaistų skirtų žvynligei gydyti -mažas pasirinkimas doh.gif
Upjora
QUOTE(Mylinti... @ 2010 05 24, 15:15)
esu uzsienyje, nusprendziau apsilankyti pas vietini gydytoja, israse vaistu pagal recepta, tepaliuku, vaistineje juos pagamino per diena, po keliu tepimu isnyko viskas lyg niekur nieko!  viena mintis, lt gydytojai nieko apie sia liga neismano !
*

Kur gyvenat?Ir kas per vaistai stebuklingi?
JM
QUOTE(Mylinti... @ 2010 05 24, 15:15)
*

kokius vaistus isbandei cia LT ir kokius skyre uzsienio gydytojai. 4u.gif kokia ligos eiga ir kurioje vietoje?
Mylinti...
pleiskanojantys isberimai ant kuno, ant galvos odos, vaistai specialiai gaminami, tepaliukas, nesmirdantis biggrin.gif
po keliu naudojimi lyg niekur nieko nebuve bigsmile.gif
uz priemima ir vaistus viso teko sumoketi 50eur, gyvenu Belgijoje, o sampunas SVR labarotorijos, Xerial P , Etats squameux chroniques en plaques. isgriauze visas sleiskanas. kiek suprantu is zoleliu gaminamas.

o Lt israse zoverax'a kuno isberimams, ecolona. ir kt.
hifi
Sveikutės, noriu paklausti ar ką girdėjot o gal ir bandėt kažkokią studiją. vyras mano sega tai jam gydytoja kažką tai pasakojo , bet jis nelabai suprato. Kaina 10tūkst litų, bet kaip supratau, kad čia daktarai pacientus atrenka tai studijai.
Vanilė
QUOTE(Mylinti... @ 2010 05 25, 11:20)
pleiskanojantys isberimai ant kuno, ant galvos odos, vaistai specialiai gaminami, tepaliukas, nesmirdantis biggrin.gif
uz priemima ir vaistus viso teko sumoketi 50eur, gyvenu Belgijoje, o sampunas SVR labarotorijos, Xerial P , Etats squameux chroniques en plaques. isgriauze visas sleiskanas. kiek suprantu is zoleliu gaminamas.

*

Gal galima daugiau sužinoti kokių ten yra vaistukų skirtų šiai ligai,nes turiu giminaičių gyvenančių Olandijoje,tai gal būtų galimybė mums jų įsigyti bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(hifi @ 2010 05 25, 19:15)
Sveikutės, noriu paklausti ar ką girdėjot o gal ir bandėt kažkokią studiją. vyras mano sega tai jam gydytoja kažką tai pasakojo , bet jis nelabai suprato. Kaina 10tūkst litų, bet kaip supratau, kad čia daktarai pacientus atrenka tai studijai.
*

Pirmą kartą girdžiu g.gif Čia Jums taip Marijampolėje sakė g.gif ir beje,pas kokią gydytoją einate rolleyes.gif
geraszmogus
QUOTE(Mylinti... @ 2010 05 25, 11:20)

*

O jums diagnozuota psoriaze, nes pagal vaistus, išrašytus LT - tai čia kaip ir herpesas- virusinis bėrimas, ir manau skiariasi gydymas nuo psoriazės.
Zometa
QUOTE(hifi @ 2010 05 25, 20:15)
*

Sveikos, daznai as pas jus pasiskaitineju, nes mano vyras sia liga jau 10metu turi. Mano nuomone gydytoja cia kalbejo apie biologinius preparatus. Tai yra gan nauji ir labai brangus vaistai. Mes irgi buvom jais labai susizaveje, aisku uz savo pinigus neipirktume, nes menesiui reiketu ne maziau 5 tukstanciu. Tai vienintele iseitis pakliuti i klinikini tyrima, bet.... pries kokius 1 metus vienas is siu preparatu buvo skubiai atsauktas is rinkos, del dideliu nepageidaujamu poveikiu susijusiu su mirtimis. Taip pat kiek teko dometis, yra buve atveju, kad vartojant siuos preparatus viekas buna labai gerai, oda sveika, o nutraukus viskas gryzta , bet su dar sunkesnem formom. Tai kazkaip mes nelabai siais prepatais zavimes (abu su vyru esam susije su medicina), nes dar nera daug duomenu prikaupta, o beto kaip ir leliuka noretume pirkti, o vyrui vartojant siuos vaistus, butu negalima pastoti.
Landziodama po interneta stai ka aptikau, nezinau, gal jau esat girdeje atsiliepimu.
http://www.tinefcon.com
Mylinti...
QUOTE(*Vanilė* @ 2010 05 26, 08:21)
Gal galima daugiau sužinoti kokių ten yra vaistukų skirtų šiai ligai,nes turiu giminaičių gyvenančių Olandijoje,tai gal būtų galimybė mums jų įsigyti  bigsmile.gif
Papildyta:

parasyta is ko pagamintas tepalas bet ranka g.gif perskaityt neimanoma , pagal recepta viskas , deja sampunas padejo po keliu sav. visa galva apseta pleskainu; nera normalios vietos , nuemi, atsinaujina verysad.gif
o tepaliuka nustojau naudot vel raudonos demes g.gif tikrai nuo stresinio laikotarpio
QUOTE(geraszmogus @ 2010 05 27, 14:15)
O jums diagnozuota psoriaze, nes pagal vaistus, išrašytus LT - tai čia kaip ir herpesas- virusinis bėrimas, ir manau skiariasi gydymas nuo psoriazės.
*

taip , sporiaze unsure.gif kaikur tik buvo herpesas ant kuno
Upjora
O man kaip blogai..... verysad.gif Nuo Adelės grožio tepalo gerai buvo porą dienų,dabar labai paraudo ir taip niežti,ir neturiu jokio hormoninio tepalo namie,kol sulauksiu eilės pas gydytoją,būsiu kruvinai nusidraskius unsure.gif
rituks
Gal yra kas nors kas vartojo - neotigason? Gal gali daugiau kas aprasyt poveiki, ar po jo naudojimo liga neatsikartojo? kas veiksmingiau ar neotogason ar methotrexatas, zinau, kad tai chemija ir tai jau sunkiu atveju tokie vaistai yra taikomi, bet gerai butu isgirsti is tu kas vartojo is siu minetu vaistu atsiliepimus 4u.gif
Kukli
sveikos 4u.gif ,
as jau seniai paskaitineju .....turiu ir as sia dovanele..patirtis:))- 27m.....o prabilau del neotigazon..naudojau net du kartus....remiantis gyd nuomone...sio vaisto pasalinai poveikia..mazesni , na kaip cia pasakius jis geresnis negu methotrexatas,....jau ir nebepame rodos pirma karta vartojau 3men ....vartojimo metu...na sivijauta neisgeruju...bet cia tikriausiai individualiai...pykinimas..(man padedavo po isgerimo iskarto suvalgomas rugstus jogurtas), odos sausumas nenusakomas-dykumu dykuma, nagu buvo beveik nelike , nors seip su jais neturiu problemu....plaukai gerokai slinko....prisejo ilgus nuskirpti vyriskai:)nors poto ataugo......kas dar tiksliau jau ir nebeprisimenu.......o vartojau todel kad niekas jau nebepadejo ..visas kunas buvo beveik pervien ....slapiuojantis ir taip toliau ..pedkelnes vakare reikedavo ziemos metu atplesti..vienu zodziu linksma buvo:))) (as jau seniai ismokau is savo situacijos juoktis...taip kad cia savijuoka prasau nieko nepriimti asmeniskai)...na o rezultatas....oda pasidare kai ja pavyko atgaivinti su nuolatiniu drekinimu viskuo kuo beimanoma .....taigi ...1m svari oda..o poto po truputi vel ....nes zinoma dirbau labai daug..pamirsau ,kad reikia laikytis poilsio darbo riezimo, kas sia liga sergant labiii svarbu...stresai , nes negalima nervintis ...ir zinoma maisto jokios savikontroles tas ir gi svarbu...ir dar truputis alkoholio svenciu proga..(ko visai negalima)..ir puosmenos odos pradejo grizti .........jau nebepamenu po kiek laiko buvo ir antras kursas....rezultatas buvo dar trumpesnis.......vel tos pacios klaidos:)))....o svarbiausiai NAUDOJANT SIUOS VAISTUS NEGALIMA PLANUOTI vaikucio ir netgi 3metus po ju vartojimo.......tai va atsirasau , kad taip isikisau ..isibroviau.... blush2.gif 4u.gif
rituks
QUOTE(Kukli @ 2010 06 02, 16:27)
sveikos 4u.gif ,
as jau seniai paskaitineju .....turiu ir as sia dovanele..patirtis:))- 27m.....o prabilau del neotigazon..naudojau net du kartus....remiantis gyd nuomone...sio vaisto pasalinai poveikia..mazesni , na kaip cia pasakius jis geresnis negu methotrexatas,....jau ir nebepame rodos pirma karta vartojau 3men ....vartojimo metu...na sivijauta neisgeruju...bet cia tikriausiai individualiai...pykinimas..(man padedavo po isgerimo iskarto suvalgomas rugstus jogurtas), odos sausumas nenusakomas-dykumu dykuma, nagu buvo beveik nelike , nors seip su jais neturiu problemu....plaukai gerokai slinko....prisejo ilgus nuskirpti vyriskai:)nors poto ataugo......kas dar tiksliau jau ir nebeprisimenu.......o vartojau todel kad niekas jau nebepadejo ..visas kunas buvo beveik pervien ....slapiuojantis ir taip toliau ..pedkelnes vakare reikedavo ziemos metu atplesti..vienu zodziu linksma buvo:))) (as jau seniai ismokau is savo situacijos juoktis...taip kad cia savijuoka prasau nieko nepriimti asmeniskai)...na o rezultatas....oda  pasidare kai ja pavyko atgaivinti su nuolatiniu drekinimu viskuo kuo beimanoma .....taigi ...1m svari oda..o poto po truputi vel ....nes zinoma dirbau labai daug..pamirsau ,kad reikia laikytis poilsio darbo riezimo, kas sia liga sergant labiii svarbu...stresai , nes negalima nervintis ...ir zinoma maisto jokios savikontroles tas ir gi svarbu...ir dar truputis alkoholio svenciu proga..(ko visai negalima)..ir puosmenos odos pradejo grizti .........jau nebepamenu po kiek laiko buvo ir antras kursas....rezultatas buvo dar trumpesnis.......vel tos pacios klaidos:)))....o svarbiausiai NAUDOJANT SIUOS VAISTUS NEGALIMA PLANUOTI  vaikucio ir netgi 3metus po ju vartojimo.......tai va atsirasau , kad taip isikisau ..isibroviau.... blush2.gif  4u.gif
*

O kiek jau laiko nebenaudojot siu vaistu, ir kaip siuo metu oda atrodo? ar verta rizikuoti ji vartot, gal sakau vis gi methatreksatas kaip stripresnis tai gal didesnis poveikis butu jo, ai o, beje, po neotigazono plaukai ar visi buvo isslinke?
Kukli
QUOTE(rituks @ 2010 06 02, 21:28)
O kiek jau laiko nebenaudojot siu vaistu, ir kaip siuo metu oda atrodo? ar verta rizikuoti ji vartot, gal sakau vis gi methatreksatas kaip stripresnis tai gal didesnis poveikis butu jo, ai o, beje, po neotigazono plaukai ar visi buvo isslinke?
*

paskutinis kartas 2000m. oda poto jau kelesdiasimt kartu buvo labai bloga..paskutinis kartas po gimdymo ..kai nuejau pas gyd ..pakraupo..smile.gif) bet kadangi as uzsispyrusiai laikiausi kad maitinsiu metus ....tai nieko tokio negalejo skirti....na kaip as jau minejau ..Jus mane neteisingai supratote.....skirtumas tas ..kad neotigazon yra saugesnis..jis nera silpnesnis.....!!!!!..jei nuspresti rinktis tarp dvieju ...tai tik ne antraji varianta ..nes su musu liga..ir taip daugelis vaistu ....mums kenkia..tai kam sau kenkti labiau renkantis blogesni varinata???????..zinoma neatogazon brangesnis..bet ben jau tada jis buvo kompensuojamas.......klausimas ar Jums reikia didesnio poveikio????kam tai ....tai neisgydo!!!!..tai tik leidzia kazkuriam laikui atsikvepti.....islipti is uzburto rato ..kad yra blogai ir del to nesinervinti .....kas negalima su musu beda-nervintis!!..tai tik suteikia jegu......reikia keisti gyvenimo buda!!!! is pagrindu...bet tai tikriausiai zino visos ...ir visi tik ar bando tuos punktus igyvendinti!!!!!.......o remisijos ilgumas ...priklauso nuo individualaus atvejo..kiekvienam kitaip!!!!kam ilgiau kam trumpiau.......nera dar israsta vaistu ,kurie isgydytu....neveltui gi nobelio premija paskirta tam kas tokius sukurs!...reikia ismokti su siuo nepatogumu gyventi ir atrasti buda kuris buna indivudualus kiekvienam kiekvienam ....gyventi su minimaliais berimais!..pvz..mano receptas tam yra nepervargti/pakankamai miegoti ir ilsetis...islikti rami...ir subalansuota bet kokiomis aplinkybemis(sitas man visai nesiseka:)) toks jau budas), laikytis dietos .......irgi sunkus punktas , nes megstu skaniai pavalgyti ir saldumynus:), nerukyti ir nevartoti alkoholio- labiausiai pavykes punktas:))

del plauku..tai tik laikinas nepatogumas cool.gif kadangi pas mane jie normalus neploni ..tai tarkim taip 2 is 3..bet tai nebaisu , kadangi slinko palaipsniui o ir iskarto atauginejo ..tai to niekas ir nepastebejo..tik tiek kad nuskirpau:))
Papildyta:
na va ir vel litanija gavosi:)......viska susumavus esme atrasti kas padeda tik paciai..ir kartais tas ieskojimo kelias labai ilgas..nes tai individualu.....nors gerai kai zmones dalinasi patirtimi...nes gal kazkuri dalis tiks ir kitam..va neseniai ziurejau laida apie sia liga..tai motersi , australijoje ......tikrai blogo stovio praejo ilga 7m bandymu visokiausiau vaistu kombinaciju kelia ..ir ne tik tepamu , leidziamu ir t.t...kai niekas niekad nedave jokiu garantiju , kad nebus blogiau ....nuo tu bandymu.......tai va as ir gana daznai per so patirti jauciausia bandomaja ziurke:)) ir tebesijauciu...bet vis bandau smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.