Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Blakstienų stiprinimas
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Veido priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
žvarba
QUOTE(Žuviss @ 2011 04 04, 15:09)
o kam išradinėti dviratį? smile.gif Ricinų aliejus tikrai veiksmingas.Jeigu pigus - nereiškia,kad prastas smile.gif
*

kokį dviratį, nebūkim naivios,- ricina blakstienas pastiprina tik tiek, o serumai skirti joms auginti, t.y. ilginti ir tankinti akivaizdžiai... jei ricina duotų tokius rezultatus ir taip pat veiktų, kas pirktų serumus už kelis šimtus, kai ricinos buteliukas kainuoja kelis litus... Tas ir yra, jog ricina niekada neduos tokių rezultatų... kam ko reikia tas tą naudoja... smile.gif
Kai pamačiau po dviejų mėnesių savo kirpėją, pirmas klausimas buvo: tai jau ir Jūs blakstienas prisiauginot? o pasirodo pavartojo du mėnesius serumą ir toks rezultatas, negalėjau patikėti smile.gif
Žuviss
QUOTE(žvarba @ 2011 04 04, 17:19)
kokį dviratį, nebūkim naivios,- ricina blakstienas pastiprina tik tiek, o serumai skirti joms auginti, t.y. ilginti ir tankinti akivaizdžiai... jei ricina duotų tokius rezultatus ir taip pat veiktų, kas pirktų serumus už kelis šimtus, kai ricinos buteliukas kainuoja kelis litus... Tas ir yra, jog ricina niekada neduos tokių rezultatų... kam ko reikia tas tą naudoja...  smile.gif
Kai pamačiau po dviejų mėnesių savo kirpėją, pirmas klausimas buvo: tai jau ir Jūs blakstienas prisiauginot? o pasirodo pavartojo du mėnesius serumą ir toks rezultatas, negalėjau patikėti smile.gif
*

Na nežinau..man užaugo tokios ilgos blakstienos,kad net sulenda į akį,o jei pasitepu tušu išvis "iki dangaus" thumbup.gif .Na ne visiems vienodas efektas,ne visiems tinka..
žvarba
QUOTE(Žuviss @ 2011 04 04, 17:32)
Na nežinau..man užaugo tokios ilgos blakstienos,kad net sulenda į akį,o jei pasitepu tušu išvis "iki dangaus" thumbup.gif .Na ne visiems vienodas efektas,ne visiems tinka..
*

tikrai labai sunku patikėt g.gif , na, matyt Jūs-viena iš retenybių, kurioms taip stebuklingai veikia ricina, tada aišku jokio serumo nereikia..... dėje, tokių atvėju kaip Jūsų yra vienetai turbūt smile.gif
Dorifore
Mano pačios balsktienos yra labai ilgos, jau net nervina, kai klausia "ar prisiauginai". Tai nežinau, kiek ta ricina padeda augimui, bet kad padeda atsigauti josm, stiprėti, tai tikrai drinks_cheers.gif
Žuviss
QUOTE(Dorifore @ 2011 04 05, 13:04)
Mano pačios balsktienos yra labai ilgos, jau net nervina, kai klausia "ar prisiauginai". Tai nežinau, kiek ta ricina padeda augimui, bet kad padeda atsigauti josm, stiprėti, tai tikrai  drinks_cheers.gif
*

duodu 99%,kad padeda ir augimui smile.gif mano blakstienos vidutinio ilgumo,bet kai tepliojuosi su ricinų aliejumi jos nežmoniškai ilgos.Man išties keista,kada kai kurios sako,kad aliejus tik stiprina,man jau seniai mama yra sakius,kad norint ilgų ir gražių blakstienų reikia teptis ricinų aliejumi thumbup.gif ,ką žinau,gal kai kuriom tik pastiprėja,o ne auga dėl to,kad pačių blakstienų šaknų nepatepa? biggrin.gif aš labai alergiškos odos,o vokų odytė tokia plona,bet man tinka,buvo kartą tokie spuogiukai,gal 3 maziukai,bet išnyko smile.gif
žvarba
QUOTE(Žuviss @ 2011 04 05, 14:56)
duodu 99%,kad padeda ir augimui smile.gif  mano blakstienos vidutinio ilgumo,bet kai tepliojuosi su ricinų aliejumi jos nežmoniškai ilgos.Man išties keista,kada kai kurios sako,kad aliejus tik stiprina,man jau seniai mama yra sakius,kad norint ilgų ir gražių blakstienų reikia teptis ricinų aliejumi thumbup.gif ,ką žinau,gal kai kuriom tik pastiprėja,o ne auga dėl to,kad pačių blakstienų šaknų nepatepa? biggrin.gif aš labai alergiškos odos,o vokų odytė tokia plona,bet man tinka,buvo kartą tokie spuogiukai,gal 3 maziukai,bet išnyko smile.gif
*

šakės, belieka pavydėti wub.gif man ricina labai pastiprina blakstienas, jos ima žvilgėti, tampa sveikesnės, gal kiek patankėja, bet kad pailgėtų ar kaip akivaizdžiai pasikeistų tai schmoll.gif schmoll.gif nieko panašaus doh.gif
Prietarai
o kiek reikia reicinų aliejaus užsitept? aš užtepu kaip tušo, mažiau dar, šaknų netepu, bet kaip supratau reikia norint kad augtų? smile.gif
Žuviss
QUOTE(Prietarai @ 2011 04 05, 18:11)
o kiek reikia reicinų aliejaus užsitept? aš užtepu kaip tušo, mažiau dar, šaknų netepu, bet kaip supratau reikia norint kad augtų? smile.gif
*

as labai krupsciai jas istepu,PER VISA JU ILGI.nuo pat saknies.
Vitulka
QUOTE(Prietarai @ 2011 04 05, 17:11)
*

geriau su ausų krapštuku palei blakstienų augimo liniją. Juk šaknis reik stiprint, maitint, o ne plauko galus ax.gif
Prietarai
ačiū patarusioms 4u.gif
Vitulka, dabar jau šaknų liniją tepu. Nors tepti galai blakstienų patamsėjo bigsmile.gif kaži gali taip greit kažkas pasikeist g.gif
black_swan
QUOTE(maya @ 2011 03 24, 03:57)
As Latisse jau 4 menesius naudoju, nepatamsejo man voku linija. Jokiu salutiniu poveikiu nebuvo.
*

kur galeciau gauti siu lasiuku?
black_swan
QUOTE(Luandra @ 2011 03 23, 20:51)
Ar girdejote ka nors apie Careprost? neseniai apie ji suzinojau, bet labai sudomino mane sis dalykas. Pagal atsiliepimus galima atauginit 30 proc. ilgesnes blakstienas, nes jis padidina blakstienu augimo faze.

Yra informacijos cia

Careprost
*

ar jau pradejai naudoti?labai sudomino sie gaminiai..
žvarba
O aš šiandien padariau eksperimentą lotuliukas.gif sulyginau foto blakstienų prieš dvi savaites ir šiandien, blush2.gif nu tikrai man atrodo, jog blakstienos nuo serumo pailgėjusios g.gif Arba aš čia taip noriu matyti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
ARETA)
QUOTE(žvarba @ 2011 04 15, 16:24)
O aš šiandien padariau eksperimentą lotuliukas.gif sulyginau foto blakstienų prieš dvi savaites ir šiandien,  blush2.gif nu tikrai man atrodo, jog blakstienos nuo serumo pailgėjusios  g.gif Arba aš čia taip noriu matyti lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
*

JŪS NAUDOJATE RICINA ax.gif KIEK LAIKO REIKTU NAUDOTI?
TomaKa
QUOTE(žvarba @ 2011 04 04, 17:19)
*

Zvarba, o koki seruma naudojo ta kirpeja?
Ir kaip jusu blakstienos?
Mano tai kaip buvo nieko gero, taip ir dabar lotuliukas.gif
Dar kol kas nematau pokyciu nei su Mavala nei su Avance..... o gaila.... bet dar tikiuosi smile.gif
žvarba
QUOTE(teta) @ 2011 04 20, 21:08)
JŪS NAUDOJATE RICINA ax.gif  KIEK LAIKO REIKTU NAUDOTI?
*

nea, aš LiLash naudoju, brangus tas gėris, bet man visai patinka jo poveikis smile.gif tik vienas minusas gan ryškus tai kad tamsina odą doh.gif esu baltaodė, Lilash naudoju jau porą mėnesių gal g.gif ir pastebiu jog patamsėjo voko spalva prie blakstienų linijos doh.gif skaičiau, kad čia laikina, kad atspalvis išnyks, kai nustosiu naudoti, bet artėjant vasarai čia toks riebokas minusas LiLash'ui sakyčiau doh.gif

QUOTE(TomaKa @ 2011 04 20, 22:05)
Zvarba, o koki seruma naudojo ta kirpeja?
Ir kaip jusu blakstienos?
Mano tai kaip buvo nieko gero, taip ir dabar lotuliukas.gif
Dar kol kas nematau pokyciu nei su Mavala nei su Avance..... o gaila.... bet dar tikiuosi smile.gif
*

LiLash irgi smile.gif
Šiaip manau, kad poveikis akivaizdus, ėmiau naudoti vos tik nusiemiau priaugintas blakstienas,- mano pačios blakstienos buvo likę visai trumpos ir tokios bukos, šiandien sakyčiau, jos jau lenkia mano natūraliai buvusias... gaila, nepasidariau foto kai ėmiau serumą naudoti, bet manau augimas matosi sulyginus ir poros savaičių rezultatus, vakare, jei norėsit, galėsiu įkelti foto mirksiukas.gif Mavala ir aš turėjau, bet nenaudoju, padovanojau mamai smile.gif
cekute
Geriausia rezultata pasiekiau,tepdama blakstienas ricinos aliejumi
žvarba
QUOTE(cekute @ 2011 04 21, 09:00)
Geriausia rezultata pasiekiau,tepdama blakstienas ricinos aliejumi
*

o ką dar esat bandžiusi be ricinos?? Ta prasme su kuo lyginat? smile.gif
ARETA)
žvarba- kur Jūs perkate LiLash? Kiek kainuoja? smile.gif
žvarba
QUOTE(teta) @ 2011 04 21, 10:05)
žvarba- kur Jūs perkate LiLash? Kiek kainuoja? smile.gif
*

siunčiausi iš US (ebay) kainavo apie 300Lt doh.gif
Stichija
O as saviskes atsistaciau su AVANCE Lash serum EX , siunciausi is Japonijos, kainavo nelabai pigiai, bet pigiau nei Lilash, kaip tik 3 men buteliuko uzteko - ilgos tankios juodos, bet dabar kaip tik baigesi ir nezinau kaip uzsisakyti is tos Japonijos, nes dabar ten isvis chaosas kazkoks verysad.gif
žvarba
nu va dedu Jūsų teismui, gal juoksitės pomidorai2.gif , bet man atrodo antrose foto ilgesnės blakstienos blush2.gif čia skirtumas tik dvi savaitės ax.gif Specialiai fotografavausi pasidažiusi, nes mano blakstienos labai šviesios doh.gif Dažiausi tuo pačiu tušu ir prieš ir po smile.gif Šiaip apie rezultatus turbūt reiktų kalbėti tada, kai pabaigsiu serumą, tada matysis akivaizdžiai ar yra rezultatai ir kokie ax.gif
prieš user posted image
po user posted image
prieš user posted image
po user posted image
lilayte
Zvarba matosi ,kad ilgesnes,bet ir siaip manau per 2savaites blakstutes paauga g.gif
žvarba
QUOTE(lilayte @ 2011 04 21, 12:28)
Zvarba matosi ,kad ilgesnes,bet ir siaip manau per 2savaites blakstutes paauga  g.gif
*

tas tai taip, bet mano natūralios blakstienos ir buvo kažkur tokio ilgio kaip pirmoje foto smile.gif Bet kokiu atvėju pasirodysiu dar po kokio mėnesio ir matysim tada smile.gif
Nima***
Naudojau nemažai visokių priemonių blakstienoms stiprinti, bet šiuo metu VĖL grįžau prie ricinos aliejaus.. ax.gif
TomaKa
As tai vat pradedu itart, kad neteisingai naudoju tuos serumus, todel ir rezultato nera... Naudoju Avance ir Mavala, kurie yra su kaip tuso sepeteliais.
Ar tepant ji reikia tepti ir oda (saknis)? nes as turbut tik pateplioju pacias blakstienas, bijau liesti arciau akies, kad nebutu kokio uzdegimo.
Tai manau del to ir nera jokio poveikio man doh.gif doh.gif doh.gif
jovana
Gal priklauso nuo priemonės. Aš tepu pravedimus virš blakstienų
žvarba
QUOTE(TomaKa @ 2011 04 22, 07:27)
As tai vat pradedu itart, kad neteisingai naudoju tuos serumus, todel ir rezultato nera... Naudoju Avance ir Mavala, kurie yra su kaip tuso sepeteliais.
Ar tepant ji reikia tepti ir oda (saknis)? nes as turbut tik pateplioju pacias blakstienas, bijau liesti arciau akies, kad nebutu kokio uzdegimo.
Tai manau del to ir nera jokio poveikio man doh.gif  doh.gif  doh.gif
*

aš manau, kad aliejus ar kita skysta priemonė ištepus blakstienas tikrai nuteka link voko ir jį sutepa mirksiukas.gif čia juk ne tušas, kuris tuoj pat sudžiūsta smile.gif jei priemonė su šepetėliu, vadinasi jį reikia ir naudoti pagal paskirtį smile.gif O ten kur plunksnelė, juk blakstienų nepatepsi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Stichija @ 2011 04 21, 11:54)
O as saviskes atsistaciau su AVANCE Lash serum EX , siunciausi is Japonijos, kainavo nelabai pigiai, bet pigiau nei Lilash, kaip tik 3 men buteliuko uzteko - ilgos tankios juodos, bet dabar kaip tik baigesi ir nezinau kaip uzsisakyti is tos Japonijos, nes dabar ten isvis chaosas kazkoks  verysad.gif
*

o tik atsistatėt ar ir pasiilginot? g.gif
Coconuts
QUOTE(Nima*** @ 2011 04 21, 16:23)
Naudojau nemažai visokių priemonių blakstienoms stiprinti, bet šiuo metu VĖL grįžau prie ricinos aliejaus..  ax.gif
*

as taip pat nemazai naudojau priemoniu, ir turbut vel pirksiu ricina ir tepliosiuos. Tik kad as vis tepdavau einant miegot, tai ryte patinus budavau unsure.gif tai dabar mastau kada cia geriau juo tepliotis butu g.gif
lilayte
QUOTE(Pandora* @ 2011 04 25, 20:56)
as taip pat nemazai naudojau priemoniu, ir turbut vel pirksiu ricina ir tepliosiuos. Tik kad as vis tepdavau einant miegot, tai ryte patinus budavau unsure.gif tai dabar mastau kada cia geriau juo tepliotis butu g.gif
*

galima suzinoti ka naudojote? g.gif
believe_in
O ta ricina vaistinese pirkot?
O del patinimo - kazkaip nedrasu tada ir naudot, as ir siaip rytais pakankamai uztinus bunu...
Prietarai
Taip, ricinos aliejus vaistinėse yra pirkti. Kainuoja keli litai, tai jei alergizuos, patinimas bus, mesit lauk ir tiek smile.gif
luckyme
Visad naudojau ricinu alieju,vestuviu proga buvau dirbtines blakstienas isitaisius,tai kai jos iskrito atrodziau tragiskai doh.gif nusipirkau is oriflame,blakstienu kondicionieriu,siaip labai skeptiskai i ji ziurejau,bet kaip nekeista pasiteisino jis tikrai bigsmile.gif tycia nustojau naudot ricinu alieju,kad nesumaisyciau nuo ko bus poveikis biggrin.gif va toks pas mane jis

user posted image
Luandra
As pradejau naudoti Careprost. tepu tik 2 diena, aisku rezultato dar nera biggrin.gif Bet alergijos irgo nera. taigi po menesio turetu jau buti rezultatas thumbup.gif Nufotkinau pries, po meneisu padarysiu nuotrauka
Coconuts
QUOTE(lilayte @ 2011 04 25, 22:43)
galima suzinoti ka naudojote? g.gif
*

naudojau is oriflame kondicionieriu, loreal seruma, ricinos aliejus, migdolu alieju, kazkada dar dzintars blakstienu balzama naudojau smile.gif bet visgi, kaip ir sakiau ricinos aliejus man pasiteisino labiausiai mirksiukas.gif
Angelita
QUOTE(TomaKa @ 2011 04 22, 08:27)
Tai manau del to ir nera jokio poveikio man doh.gif  doh.gif  doh.gif
*

Kai as naudoju Avance tai visada tepu nuo saknu,nes blakstienu augimas ir prasideda nuo saknu o jei tepate tik pacias blakstienas ir stengetes neliesti saknu tai tada puikiai suprantu kodel pas jus nera joko teigiamo rezultato.
amberr.
QUOTE(luckyme @ 2011 04 26, 16:21)
Oriflame blakstienų kondicionierius
user posted image
*

Turiu as ji, bet labai kazko nematau.. ricina labiau tinka ir patinka smile.gif
Papildyta:
QUOTE(lilayte @ 2011 04 21, 13:28)
Zvarba matosi ,kad ilgesnes,bet ir siaip manau per 2savaites blakstutes paauga  g.gif
*

Tai kam tada naudot tas ricinas ir t.t jei ir taip paauga? biggrin.gif nu as tikrai nepastebejau, kad pacios blakstienos savaime augtu.. 4u.gif o lilash po veikis 100%.. youtubei tokiu foto yra.. tikrai nenugincyjamas faktas, kad jis veikia
lilayte
kazkiek auga,juk iskrenta blakstutes ir uzauga,tik vat naudojant priemones vienoms ilgesne,kitoms tankesnes ir pan.
as irgi jauciu skirtuma netgi po ricinos,nu manau neisikalbejau,bet tikrai ilgesnes man jos atrodo g.gif blush2.gif
Inglidukas
QUOTE(lilayte @ 2011 04 28, 17:19)
kazkiek auga,juk iskrenta blakstutes ir uzauga,tik vat naudojant priemones vienoms ilgesne,kitoms tankesnes ir pan.
as irgi jauciu skirtuma netgi po ricinos,nu manau neisikalbejau,bet tikrai ilgesnes man jos atrodo g.gif  blush2.gif
*

o kaip tepate ricina? ir kiek kartu?
žvarba
QUOTE(amber123 @ 2011 04 27, 19:50)
Turiu as ji, bet labai kazko nematau.. ricina labiau tinka ir patinka smile.gif
Papildyta:
Tai kam tada naudot tas ricinas ir t.t jei ir taip paauga? biggrin.gif nu as tikrai nepastebejau, kad pacios blakstienos savaime augtu..  4u.gif o lilash po veikis 100%.. youtubei tokiu foto yra.. tikrai nenugincyjamas faktas, kad jis veikia
*

pritariu drinks_cheers.gif
QUOTE(lilayte @ 2011 04 28, 16:19)
as irgi jauciu skirtuma netgi po ricinos,nu manau neisikalbejau,bet tikrai ilgesnes man jos atrodo g.gif  blush2.gif
*

suaugusių blakstienų ilgis nesikeičia, jei taip būtų, po ilgo laiko jas tektų kirpti, nes jos ilgėtų ir ilgėtų, vienos iškrenta, jų vietoj auga kitos, bet bendras jų ilgis nesikeičia ax.gif
lilayte
QUOTE(Inglidukas @ 2011 04 28, 18:44)
o kaip tepate ricina? ir kiek kartu?
*

paprastai virsutines ir apatines pries miega perbraukiu su sukytem suteptomis ricina
QUOTE(žvarba @ 2011 04 28, 18:52)
suaugusių blakstienų ilgis nesikeičia, jei taip būtų, po ilgo laiko jas tektų kirpti, nes jos ilgėtų ir ilgėtų, vienos iškrenta, jų vietoj auga kitos, bet bendras jų ilgis nesikeičia ax.gif
*

tai ka tada daro tie serumai taip ir nesupratau g.gif
amberr.
QUOTE(lilayte @ 2011 04 28, 20:03)
*

Tai serumai augina, bet ne pacios auga biggrin.gif
man kazkokios vel suprastejo... nebetepu ricina ir vsio
Papildyta:
QUOTE(Pandora* @ 2011 04 28, 16:24)
bet ir kaina jo nemaza doh.gif
*

Na taip, o tai jus norit kad uz 3lt toks efektas butu? 4u.gif o kiek yra priemoniu, kur daug kainuoja, bet neveikia.. o cia daug kainuoja, bet veikia.. tai kas geriau?
lilayte
QUOTE(amber123 @ 2011 04 28, 20:40)
Tai serumai augina, bet ne pacios auga  biggrin.gif

*

nesutinku su jumis,kad blakstienos ir taip auga g.gif
žvarba
QUOTE(lilayte @ 2011 04 28, 19:03)
*

o aš nesuprantu ko Jūs nesuprantat g.gif tongue.gif serumo pagalba jos užauga ilgesnės smile.gif PVZ natūralių blakstienų ilgis siekia 0,7cm, vienos krenta, kitos auga, bet užaugusios blakstienos ilgis niekada neviršija 0,7cm, tai naudojant kokius tai serumus suaugusių blaktienų ilgis pailgėja iki 1cm. Tai kas čia Jums neaišku ax.gif

Papildyta:
QUOTE(lilayte @ 2011 04 29, 06:15)
nesutinku su jumis,kad blakstienos ir taip auga g.gif
*

mastau.gif
lilayte
QUOTE(žvarba @ 2011 04 29, 08:22)
o aš nesuprantu ko Jūs nesuprantat g.gif  tongue.gif serumo pagalba jos užauga ilgesnės  smile.gif PVZ natūralių blakstienų ilgis siekia 0,7cm, vienos krenta, kitos auga, bet užaugusios blakstienos ilgis niekada neviršija 0,7cm, tai naudojant kokius tai serumus suaugusių blaktienų ilgis pailgėja iki 1cm. Tai kas čia Jums neaišku ax.gif

Papildyta:

mastau.gif
*

taip as ir maniau smile.gif bet amber sako blakstienos neauga pacios tai ir sakau nesutinku
Coconuts
QUOTE(amber123 @ 2011 04 28, 21:40)
Na taip, o tai jus norit kad uz 3lt toks efektas butu?  4u.gif o kiek yra priemoniu, kur daug kainuoja, bet neveikia.. o cia daug kainuoja, bet veikia.. tai kas geriau?
*

as puikiai suprantu kad uz 3lt nebus tokio efekto. Tiesiog, pasakiau, kad kaina nemaza jo. tongue.gif Tai cia nebent jau kai visiskai blakstuciu neturi, tai gal ir gali pirktis toki. Bet kai turi normalaus ilgio ir nori didesniu vien del to, kad graziau butu, tai nemanau kad tiek pinigu mokeciau g.gif
himalaia
QUOTE(Pandora* @ 2011 04 29, 07:46)
as puikiai suprantu kad uz 3lt nebus tokio efekto. Tiesiog, pasakiau, kad kaina nemaza jo. tongue.gif  Tai cia nebent jau kai visiskai blakstuciu neturi, tai gal ir gali pirktis toki. Bet kai turi normalaus ilgio ir nori didesniu vien del to, kad graziau butu, tai nemanau kad tiek pinigu mokeciau g.gif
*

Juolab, kai efektas išlieka tik kol naudoji tą serumą ax.gif
Tikrai brangus malonumas.

Man nuo vitaminų plaukams labai pradėjo blakstienos augti. Dabar nustojau gerti, žiūrėsim, kas darysis. Tikiuosi neišslinks visas mano užaugęs turtas biggrin.gif
žvarba
QUOTE(himalaia @ 2011 04 29, 19:13)
Juolab, kai efektas išlieka tik kol naudoji tą serumą  ax.gif
Tikrai brangus malonumas.

Man nuo vitaminų plaukams labai pradėjo blakstienos augti. Dabar nustojau gerti, žiūrėsim, kas darysis. Tikiuosi neišslinks visas mano užaugęs turtas  biggrin.gif
*

brangus, bet nebrangesnis nei prisiauginėti, tūbelės apie pusę metų pakanka, taigi finansine prasme tikrai ne brangiau, o pliusas tas, kad baigus naudoti nelieki be blakstienų, plius patogumas, plius tikros blakstienos o ne plastmasė smile.gif Aišku, kad kiekvienai savo drinks_cheers.gif
gederika
QUOTE(teta) @ 2011 04 27, 21:15)
ehhhh kaip aš norėčiau to lilash rolleyes.gif
*

Sveikos, turiu as ta lilash, bet man labai akis tindo, negaliu as jo naudoti blush2.gif
vėjas9
Labas visoms, aš savo blaktienoms irgi bandžius visokių tepaliukų, gal geriausias ir buvo ricinos aliejus. Buvau net prisiauginus, tuo metu buvo gražo, bet kaip nuėmiau tai aha vaizdelis nekoks. Pasijutau kad visai be blakstienų esu. Daugiau nenoriu. Nusprendžiau kad jei neturiu labai gražių tai gerai tokios kokios yra blush2.gif Bet su ricina vis paterlioju smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.