Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kai mamai baigiasi kantrybė..
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Nuo 1 iki 3 metų
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
mylimuke
QUOTE(rasiuks30 @ 2009 11 18, 14:09)
Jei ožiai užpultu visai nieko butu,bet kad jau ožiai mane nebepuola,tai ir kosės nebereikia,čia tik jūsų reikalas ar koše vaisinsit ar ne,bet gaila žiūrėti į tas mamas kurios stovi ir verkia šalia besiožiuojančio vaiko ir padaryti nieko negali,o vaikas vis labiau isterikuoja ir virsta į ligoniuką,atleiskit aš per daug myliu savo vaiką kad leisčiau jam taip sunkiai susirgti blush2.gif
*

Tos mamos puola į vieną kraštutinumą (nieko nedaryti), o jūs į kitą. Ir niekuo jūs ne geresnė už jas. "Liga" (o iš tikrųjų- normalus vaiko vystymosi etapas) gali pasireikšt ne tik aktyvia forma (rėkimu, bėgimu, draskymusi), bet ir perdėtu pasyvumu, nesidomėjimu pasauliu, aplinka (o kas, jeigu mama ir už tai lups?), užsisklendimu. O gal ir maištavimu, tyčiniais išsišokimais (dažnai paauglystėje). O ir koks puikus pavyzdys vaikams: "muši, reiškia turi viršenybę prieš mušamąjį". Manot, nepanaudos to kieme ir ateity savo šeimoje?
Puikiai iliustruojate jau anekdotų patapusią frazę "muša- reiškia myli" doh.gif
gybas*gybas*nenene
Kazkaip nelabai tikiu kad visos mamos tiesiog tobulos biggrin.gif Maciau viena kita turinti angeliska kantrybe... kol gimsta antras vaikas cool.gif O tada pirmas vaikelis suzino kad jis yra netobulas ir ji uzpuola oziai verysad.gif Tokiu mamyciu noreciau paklausti: kaip nusiraminat?
mylimuke
QUOTE(gybas*gybas*nenene @ 2009 11 18, 18:16)
Kazkaip nelabai tikiu kad visos mamos tiesiog tobulos biggrin.gif Maciau viena kita turinti angeliska kantrybe... kol gimsta antras vaikas cool.gif O tada pirmas vaikelis suzino kad jis yra netobulas ir ji uzpuola oziai verysad.gif Tokiu mamyciu noreciau paklausti: kaip nusiraminat?
*

Nemušt, nerėkt ant vaiko, tai nereiškia būti tobulai. Tobulų žmonių nebūna (bet tai nereiškia, kad nebereikia stengtis), bet kiekviena mama savo vaikui yra tobula mirksiukas.gif
Elementariausias patarimas- išlieti pyktį kitur ir išmokyti to vaiką. Ir kalbėtis tik nusiraminus, kai pokalbis iš ties duos rezultatų. Galima taikyti ne tik vaikams smile.gif

Turiu tik vieną vaiką, bet manau, kad dar prieš gimstant antram pirmąjį reikia paruošti šeimos padidėjimui, kad nebūtų didesnio šoko.
rasiuks30
QUOTE(mylimuke @ 2009 11 18, 17:24)
Tos mamos puola į vieną kraštutinumą (nieko nedaryti), o jūs į kitą. Ir niekuo jūs ne geresnė už jas. "Liga" (o iš tikrųjų- normalus vaiko vystymosi etapas) gali pasireikšt ne tik aktyvia forma (rėkimu, bėgimu, draskymusi), bet ir perdėtu pasyvumu, nesidomėjimu pasauliu, aplinka (o kas, jeigu mama ir už tai lups?), užsisklendimu. O gal ir maištavimu, tyčiniais išsišokimais (dažnai paauglystėje). O ir koks puikus pavyzdys vaikams: "muši, reiškia turi viršenybę prieš mušamąjį". Manot, nepanaudos to kieme ir ateity savo šeimoje?
Puikiai iliustruojate jau anekdotų patapusią frazę "muša- reiškia myli"  doh.gif
*

Matau este nuostabi mama ir tuo net neabejoju,bet kai užauginsit viena vaiką iki 17 metu ir pajusit jų paauglystę tada galėsim pakalbėti dar rakteli,visa tai jau man praeity su mergina o tavęs matau laukia visi tikrieji išbandymai ir jei palengvės jums galiu pasakyti kad viskas praėjo puikiai ir be mušimu,paauglysteje nebe laikas auklėti,auklėti reikia kol vaikai maži,o kai paaugliai tai gausi viska ką esi nusipelnęs juos augindamas.
Magnifique
Kantrybė,kantrybė.Dėkoju Dievui,kad ją turiu vaikų auklėjimo atžvilgiu beveik geležinę.Nes dičkė pasidarė tokia ožka,kad baisu.Gerai,kad negriūna bent ant žemės,bet pvz.būnam kiemelyje ir ji piktybiškai pradeda brolį stumdyti...Tada nuvedu į koridorių ir palieku apgalvoti ką ji ir dėl ko daro ir atėjus atsiprašyt brolio...Po kokių 10 min ateina ir pasako,kad neatsiprašinės (dažniausiai atsiprašo).Tada sakau,kad eitų į koridorių ir vėl galvotų.Mažylis mėgsta užstot sesę,net ir kai ji isterikuoja,todėl,kad jis pats nesinervuotų ir nesimokytų tos isterijos (jis labai ją mėgdžioja) nukreipiu dėmesį ir tiesiog ar dainuot ar žaist pradedu ir tada dičkė klykt pradeda kaip skerdžiama! doh.gif
Nuvedu vėl į koridorių pasakius,kad nemandagu klykt lauke,nes išgąsdins visus.Tada žinoma apsiverkia ir brolis ją nueina paguost,o ji,ne tai,kad pasidžiaugtų paguoda,tai dar duoda mažiui į dūdą! doh.gif unsure.gif
Ir jau nebežinom ką bedaryti,nes mažiuko neišeina atitraukti nuo sesės ir jis kiekvieną kartą eidamas geranoriškai guosti sesę gauna dūdon unsure.gif
Tai pas mažių laiks nuo laiko užeina tas periodas,kad jis nenori net eiti sesės iš darželio paimt ir verkia baisiai doh.gif
Dičkės dėmesio nuo isterijos jau neišeina nukreipt,nes jau per didelė (kovą 5 metai bus)...
Vis tikimės,kad išaugs.Beržinės košės negavo ir negaus tikros,tik esa kartą su ranka per paltą gavus nuo tėtės,kai jau neapsikentė,nes per 15 min. ji sugebėjo 3 kartus užvažiuot mažiui unsure.gif unsure.gif
Kažkaip liūdna,kad tokia ožka pasidarė ir baisu,kad mažius viską kartojantis nepasidarytų toks,nes šiaip jis charakterio labai švelnaus,taikus toks,geranoriškas wub.gif wub.gif Vis paguoda kažkokia,kai sesutė velniūkštė tokia bigsmile.gif
mylimuke
QUOTE(Ruta1992 @ 2009 11 18, 21:17)
*

Aš čia ne į temą, bet tave pastebiu ne pirmą kartą pasisakant. Manau, kad būsi nuostabi mama 4u.gif
Magnifique
QUOTE(mylimuke @ 2009 11 18, 20:44)
Aš čia ne į temą, bet tave pastebiu ne pirmą kartą pasisakant. Manau, kad būsi nuostabi mama  4u.gif
*

Kadanors biggrin.gif Dėkoju už komplimentą 4u.gif 4u.gif
biti atskrend
QUOTE(rasiuks30 @ 2009 11 18, 17:34)
auklėti reikia kol vaikai maži,o kai paaugliai tai gausi viska ką esi nusipelnęs juos augindamas.
*

Nenustebciau, jei taip aukledama ir suneli, veliau jau nuo jo paauglio pati i makuferi gausit per koki barni doh.gif Palaukit, kada nors dar ir is dukros isgirsit, ka ji apie tai is tikro mano, ypac, kai pati tures savo vaiku. Turbut jums keista pasirodys, bet zinokit, is nemusamu vaiku isauga nuostabus zmones rolleyes.gif

Ruta1992 negaliu nieko patart, per mazai dar patirties mano. Pirmiausiai perskaicius man sauna i galva, kad sese konkuruoja su broliu ir jaucia, kad jis va mazesnis, geras visada, meilus (netgi ja eina supykusia guosti) ir jai del to siutas ima. Ir kad mama gali su broliu ziasti, kai ji pyksta, ir nekreipti demesio i ja. Uztai tas pyktis broliui ir atsiranda. Na man taip atrodo, nes pati budama panasaus amziaus, kazka panasaus jutau broliui. Pamenu, turejau saldainiu-zirniuku nemaza dezute, tai vien del to, kad nereiktu ju su broliu dalintis, ismeciau juos pro langa lauk doh.gif Logikos jokios, bet va tada taip susisviete.
O beje, cia apie savo vaikucius kalbat? Nesusiskaiciuoja man metai biski biggrin.gif
Sandra_I
prisiminus savo vaikyste jus niekada nuo tevu nesate gavusios per uzpakaliuka?manot kad tai sugadino jum gyvenima?asmeniskai as buvau labai ziauriai musama pirmasis patevis taip elgesi su manim ir mama bet ilgai nereikejo to kenteti.ir nesijauciu kad tapau blogesniu zmogumi.jis neturejo kantrybes su vaikais todel aukledavo kumsciais...baisu bet realu.man nepatinka smurtas nesiruosiu taip aukleti savo mazosios,kai pati tai isgyvenau zinau koks jausmas ir baime kankina nuolatos musama vaika.bet lengvas pliaukstelejimas per uzpakaliuka nemanau kad yra blogas dalykas,pavyzdziui kai dar laukiausi mano tetos dvynukes buvo 4m pribegusios pradejo man dauzyt per pilva ju mama pasake kad negalima o merginos atsake tu mum neaiskink ka norim ta darom.tada dede svelniai sudave per uzpakaliukus ir is karto nurimo atsiprase manes ir pilvuka visada tik glostydavo.sakysit nesuprato kad negalima?suprato jos zinojo kad pilvukyje yra vaikutis kad jis mazas ji reikia saugot negalima uzgaut.jos tiesiog buvo taip auklejamos kad viskas galima o kai mama pasakydavo ir paaiskindavo situacija kad negalima ir kodel negalima tiesiog isvadindavo ja visaip parodydavo vidurini pirsta ir pareiksdavo kad ji joms vistiek nieko nepadarys ir tikrai negaus per uzpakaliukus.3-4metu mergaites kaip toks elgesys?dabar neseniai specialiai pradejo daryt i kelnes kaku ir siusioti padariusios juokiasi teplioja...su jom teta elgiasi labai gerai daug demesio viska aiskina pasakoja parodo ka galima ka negalima ir kokios pasekmes po to...bet nieko visiskai nieko...tokios mazytes ir is namu sugeba pabegt aisku toli nepabega nueina uz namo ir sedi ilga laika.ir tikrai pasmerktumet mama kuri tokiu atveju lengvai plauksteletu savo vaikui per uzpakaliuka?taip kad beveik nejaustu neskaudetu ir verkt nereiketu?vaiko auklejimas smurtu ir musimu tikrai nera gerai puikiai ta suprantu ir laikausi sios tiesos remdamasi savo patirtim.
Magnifique
QUOTE(biti atskrend @ 2009 11 19, 11:28)
Nenustebciau, jei taip aukledama ir suneli, veliau jau nuo jo paauglio pati i makuferi gausit per koki barni doh.gif Palaukit, kada nors dar ir is dukros isgirsit, ka ji apie tai is tikro mano, ypac, kai pati tures savo vaiku. Turbut jums keista pasirodys, bet zinokit, is nemusamu vaiku isauga nuostabus zmones rolleyes.gif

Ruta1992 negaliu nieko patart, per mazai dar patirties mano. Pirmiausiai perskaicius man sauna i galva, kad sese konkuruoja su broliu ir jaucia, kad jis va mazesnis, geras visada, meilus (netgi ja eina supykusia guosti) ir jai del to siutas ima. Ir kad mama gali su broliu ziasti, kai ji pyksta, ir nekreipti demesio i ja. Uztai tas pyktis broliui ir atsiranda. Na man taip atrodo, nes pati budama panasaus amziaus, kazka panasaus jutau broliui. Pamenu, turejau saldainiu-zirniuku nemaza dezute, tai vien del to, kad nereiktu ju su broliu dalintis, ismeciau juos pro langa lauk doh.gif Logikos jokios, bet va tada taip susisviete.
O beje, cia apie savo vaikucius kalbat? Nesusiskaiciuoja man metai biski  biggrin.gif
*

Aš vaikų valandinė auklė,jų tėvų draugė.Kadangi nemažai laiko su jais praleidžiu,tai vis mąstau kaip čia su ta maže susitarus.Nes nesusitvarko su ja nei tėvai,nei seneliai-niekas.Ją bandom į tą veikla su broliuku įtraukti,bet ji pradeda kvailot,cypaut ir taip pati pradeda nejučiom judėti link to įsiučio,tada broliukas pradeda kvailiot su sese ir rezultate jie abu stovi ir cypia vidury kiemo doh.gif Nes mažius VISKĄ kartoja.Jis net kalbėjimo manieras perėmė iš dičkės pvz.: ką nors labai aiškindamas jis rankas judina taip pat kaip jas judina kai sesė aiškina ką nors doh.gif Ir tt.
Ir šiaip,kuo daugiau jos pykčio metu į ją kreipi dėmesio,tuo ji labiau klykia,rėkia,nes mato,kad tokiais būdais išsireikšdama ji sulaukia dar daugiau dėmesio nei gauna šiaip. (Dėmesio jai tikrai nestinga,su ja visuomet yra užsiimama įdomia ir naudinga veikla)
Šiaip nieko nesakau-geras ji vaikas,tik tie ožiai labai iš vėžių išmuša.Galbūt labiausiai dėl to pyktis ima,kad brolį primuša,o po kokių 10 min. lyg niekur nieko jį jau myluoja ir mažėlis negali suprast ar čia sesė jo nemyli,kad muša ar myli,kad tuoj pat myluoja jau g.gif Tai ir lieka vaikas toks sesei abejingas unsure.gif
biti atskrend
Sandra_I, nesu niekada gavusi berzines koses kiek pati save pamenu tongue.gif ir atrodo, labai baisiu nesamoniu nekreciu, na gal daugiau akiplesa, nei kiti, bet del to tik dziaugiuosi, nes gyvent lengviau biggrin.gif manau, kad jusu aprasytoj situacijoj yra kazkas daugiau, nei jus matot is sono tongue.gif tuoj mazo pliaukstelejimo per sikna neuzteks, ipras ir prie to. O kas paskui? gal jusu tetai ir dedei reiktu pasidometi daugiau apie vaiku auklejimo budus, yra tikrai nemazai knygu, gal pavyktu atrasti tokia, kurios metodika 'limpa'.

Ruta1992, o kazin, kaip tevai elgiasi su abiem vaikais, kai jusu nebuna? Gal net ir patys nepastebi, isisuke i darbu sukuri, gal cia kazkoks maistas tos mergaites. Vaikam uztenka minimaliu priezasciu. As dar iki siol pamenu, kad mama sakydavo, jog man reikia nesti siuksles, nes brolis dar mazas, konteinerio nepasiekia doh.gif tai dar dabar pamenu, kaip sau isikaliau i galva, kad va, man 8 metai ir as pasiekiu konteineri, tai kai broliui bus tiek, jis jau irgi turi pasiekt lotuliukas.gif doh.gif
vikaakiv
Labai geri patarimai, ir as vis bandau susivaldyti ir nesaukti, bet labai sunku, o ypac vakare kai einam miegoti ir prsideda isterijos, o as jau bunu pavargusi, va td jau tikrai nei iseidineti kazkur norisi, nei negaliu nekreipti demesio doh.gif
Magnifique
QUOTE(biti atskrend @ 2009 11 19, 14:14)
Sandra_I, nesu niekada gavusi berzines koses kiek pati save pamenu  tongue.gif ir atrodo, labai baisiu nesamoniu nekreciu, na gal daugiau akiplesa, nei kiti, bet del to tik dziaugiuosi, nes gyvent lengviau  biggrin.gif manau, kad jusu aprasytoj situacijoj yra kazkas daugiau, nei jus matot is sono  tongue.gif tuoj mazo pliaukstelejimo per sikna neuzteks, ipras ir prie to. O kas paskui? gal jusu tetai ir dedei reiktu pasidometi daugiau apie vaiku auklejimo budus, yra tikrai nemazai knygu, gal pavyktu atrasti tokia, kurios metodika 'limpa'.

Ruta1992, o kazin, kaip tevai elgiasi su abiem vaikais, kai jusu nebuna? Gal net ir patys nepastebi, isisuke i darbu sukuri, gal cia kazkoks maistas tos mergaites. Vaikam uztenka minimaliu priezasciu. As dar iki siol pamenu, kad mama sakydavo, jog man reikia nesti siuksles, nes brolis dar mazas, konteinerio nepasiekia  doh.gif tai dar dabar pamenu, kaip sau isikaliau i galva, kad va, man 8 metai ir as pasiekiu konteineri, tai kai broliui bus tiek, jis jau irgi turi pasiekt  lotuliukas.gif  doh.gif
*

Kadangi jie daug dirba,tai kai grįžta namo visi kartu į parką eina,pyragą kepa,į žaidimų kambarį važiuoja ir tikrai stengiasi ta dėmesį skirt vienodai ir dičkei beveik niekada nesakom,kad ji kažką padarytų,nes brolis per mažas,nebent paprašau kažką paduoti,atnešti,bet pvz žaislus mažiaus išmėtytus ir renkam kartu su mažium,nes išmėtė žaislus būtent mažius (susirinkt ir pats mažėlis galėtų,nes jau neįtin mažas yra 2m.9mėn.) O šiaip manau,kad greit išaugs,nes rodos,kad čia kaltas pavydas,kad užsiimama ne vien su ja,bet ir su broliu.Nes labai pykčių padaugėja,kai grįžta iš močiutės,nes ten gauna daug dėmesio.. doh.gif
rasiuks30
Aš nesu už tai, kad vaikus reikia mušti ir savuosius mušu,ne, paprasčiausiai būna tokiu situacijų kad reikia,to vienintelio kartelio ir situacija daugiau niekada nebesikartoja,kaip ir tas isterinis klykimas ir voliojimasis bet kur parkritus,savo dukrą beržine koše esu pavaišinusi tik du kartus ir to užteko kad išgirstu kas jai sakoma,toliau viska išspręsdavome kalbėdamos ir be jokiu isterijų.O dabar kai dukra jau didelė ir kalbame apie viską atvirai,esam kalbėjusios apie rykštele,ji puikiausiai prisimena ir žino už ką gavo,dabar ačiū sako,nes kaip pati sako jo tada jau reikėjo.
Žinau yra tokių tėvų kurie jau ir kalbos dovaną praradę su vaikais, vien tik kumščiai ir rėkimas likęs,nesu iš tokių ir už menkiausia neklausimą užpakalio neplaku,va čia jau galima sakyti neauklėjimas ,o vaiko erzinimas,neklauso i užpakali kas iš to,ta minute išsilieja o toliau ... kitą kartą vėl tas pats ir vėl.....

Aš nesakau kad tik mušti vaikai užauga gerais,jokiu būdu,bet ką daryti,toms mamoms kuriu atžalos jau 3 metų gali visur pasiūsti ir akis užspjaudyti,jai pačiai ar svetimiems,apie tokia situacija kalbu,o vaikų yra tikrai gerų kuriems nereikia net kartoti ką pasakei,tai ir apie jokia beržine koše kalbos negali būti.

O vaikų pažįstu daug,galiu pasakyti pakankamai daug,darželyje dirbau 13 metų,mačiau ir paklusnių ir išlepintu,kurie su peiliu ateidavo i lopšeli nes vaikas norėdavo atsinešti,o mama negalėdavo atimti.
mylimuke
QUOTE(Sandra_I @ 2009 11 19, 14:08)
prisiminus savo vaikyste jus niekada nuo tevu nesate gavusios per uzpakaliuka?manot kad tai sugadino jum gyvenima?asmeniskai as buvau labai ziauriai musama pirmasis patevis taip elgesi su manim ir mama bet ilgai nereikejo to kenteti.ir nesijauciu kad tapau blogesniu zmogumi.jis neturejo kantrybes su vaikais todel aukledavo kumsciais...baisu bet realu.man nepatinka smurtas nesiruosiu taip aukleti savo mazosios,kai pati tai isgyvenau zinau koks jausmas ir baime kankina nuolatos musama vaika.bet lengvas pliaukstelejimas per uzpakaliuka nemanau kad yra blogas dalykas,pavyzdziui kai dar laukiausi mano tetos dvynukes buvo 4m pribegusios pradejo man dauzyt per pilva ju mama pasake kad negalima o merginos atsake tu mum neaiskink ka norim ta darom.tada dede svelniai sudave per uzpakaliukus ir is karto nurimo atsiprase manes ir pilvuka visada tik glostydavo.sakysit nesuprato kad negalima?suprato jos zinojo kad pilvukyje yra vaikutis kad jis mazas ji reikia saugot negalima uzgaut.jos tiesiog buvo taip auklejamos kad viskas galima o kai mama pasakydavo ir paaiskindavo situacija kad negalima ir kodel negalima tiesiog isvadindavo ja visaip parodydavo vidurini pirsta ir pareiksdavo kad ji joms vistiek nieko nepadarys ir tikrai negaus per uzpakaliukus.3-4metu mergaites kaip toks elgesys?dabar neseniai specialiai pradejo daryt i kelnes kaku ir siusioti padariusios juokiasi teplioja...su jom teta elgiasi labai gerai daug demesio viska aiskina pasakoja parodo ka galima ka negalima ir kokios pasekmes po to...bet nieko visiskai nieko...tokios mazytes ir is namu sugeba pabegt aisku toli nepabega nueina uz namo ir sedi ilga laika.ir tikrai pasmerktumet mama kuri tokiu atveju lengvai plauksteletu savo vaikui per uzpakaliuka?taip kad beveik nejaustu neskaudetu ir verkt nereiketu?vaiko auklejimas smurtu ir musimu tikrai nera gerai puikiai ta suprantu ir laikausi sios tiesos remdamasi savo patirtim.
*

Ar paryškintas sakinys jums neatsako į klausimą, kodėl negalima mušt vaiko? 4u.gif

Ir tik nereikia pradėt mėtytis pavyzdžiais, kokie monstrai išauga iš nemušamų vaikų. Tokie auga iš neauklėjamų vaikų, o auklėjimas nėra tik diržas ir riksmai. Bet tai nėra ir vien švelnūs žodžiai ir vaiko auginimas pūkų kamuoly. Turi būti ir švelnus, ir griežtas žodis, ir kažkas leidžiama, ir kažkas draudžiama. Nereikia pult į kraštutinumus.
zverelis2
Labai gera ir idomi tema apie tai kaip elgtis kai vaikas isveda is KANTRYBES doh.gif , pas mus tokiu situaciju kaip isterijos priepolis parduotuveje ar renginyje ,tai labai labai labai daznas ivykis, bet cia as jau esu uzsigrudinusi ir zinau, kad tai manes laukia, tai paprasciausiai nekreipiu demesiu, nes zinau, kad po kiek laiko NURIMS. Kas liecia namie pykcius tai nuvedimas i kita kambary mazosios - man NEPADEDA, nes ji nebijo buti viena ir ta kambary i kuri as ja nuvesiu apvers aukstyn kojom lotuliukas.gif , o mano isejimas i kita kambary, taip pat mums neiseitis, nes kai tankas thumbup.gif atbega pas mane. Bet man padeda tai, kad as pasakau :"ISMESIU TAVO MIKI MAUZA" tai jos mylimiausias zaislas is didziosios raides, ir kai tai isgirsta mano mazoji ta pacia sekunde ijungia stabdi thumbup.gif . Taciau ir pasitaiko tokiu atveju, kad neispirmo karto isgirsta sia fraze, tai tenka net iki siukliu dezes jos zaisla nunesti, o tada biggrin.gif tai buna spektaklis ciumpa ji mane ir stabdo, kad tik nemesciau. Zinoma, net nekiltu tokia mintis ismesti, bet tai pati veiksmingiausia priemone pristabdyti mazosios bloga elgesi ir paciai neprarasti kantrybes.
Sandra_I
QUOTE(rasiuks30 @ 2009 11 19, 18:26)
Aš nesu už tai, kad vaikus reikia mušti ir savuosius mušu,ne, paprasčiausiai būna tokiu situacijų kad reikia,to vienintelio kartelio ir situacija daugiau niekada nebesikartoja,kaip ir tas isterinis klykimas ir voliojimasis bet kur parkritus,savo dukrą beržine koše esu pavaišinusi tik du kartus ir to užteko kad išgirstu kas jai sakoma,toliau viska išspręsdavome kalbėdamos ir be jokiu isterijų.O dabar kai dukra jau didelė ir kalbame apie viską atvirai,esam kalbėjusios apie rykštele,ji puikiausiai prisimena ir žino už ką gavo,dabar ačiū sako,nes kaip pati sako jo tada jau reikėjo.
Žinau yra tokių tėvų kurie jau ir kalbos dovaną praradę su vaikais, vien tik kumščiai ir rėkimas likęs,nesu iš tokių ir už menkiausia neklausimą užpakalio neplaku,va čia jau galima sakyti neauklėjimas ,o vaiko erzinimas,neklauso i užpakali kas iš to,ta minute išsilieja o toliau ... kitą kartą vėl tas pats ir vėl.....

Aš nesakau kad tik mušti vaikai užauga gerais,jokiu būdu,bet ką daryti,toms mamoms kuriu atžalos jau 3 metų gali visur pasiūsti ir akis užspjaudyti,jai pačiai ar svetimiems,apie tokia situacija kalbu,o vaikų yra tikrai gerų kuriems nereikia net kartoti ką pasakei,tai ir apie jokia beržine koše kalbos negali būti.

O vaikų pažįstu daug,galiu pasakyti pakankamai daug,darželyje dirbau 13 metų,mačiau ir paklusnių ir išlepintu,kurie su peiliu ateidavo i lopšeli nes vaikas norėdavo atsinešti,o mama negalėdavo atimti.
*

as labai pritariu jums,cia kazkas panasaus kaip as galvoju drinks_cheers.gif kai vaikas tampa bokso kriause ir tevu isiucio objektu ant kurio galima issiliet cia jau yra baiu tokiu tevu tevais negalima vadint schmoll.gif
rasiuks30
QUOTE(Sandra_I @ 2009 11 19, 20:53)
as labai pritariu jums,cia kazkas panasaus kaip as galvoju drinks_cheers.gif kai vaikas tampa bokso kriause ir tevu isiucio objektu ant kurio galima issiliet cia jau yra baiu tokiu tevu tevais negalima vadint schmoll.gif
*

Pagaliau mane suprato mirksiukas.gif
biti atskrend
Man tas kad ir vienkartinis vaiko musimas parodytu tik viena dalyka-tevams reikia pagalbos, daugiau ziniu kaip aukleti savo vaika. Ir ne trimeciame vaikelyje slypi jo negero elgesio priezastys-ne vienas vaikas negimsta mokedamas keiktis ar rodyti tevams vidurini pirsta. Tevu pareiga priziureti, kokioje aplinkoje auga ju vaikas, is ko mokosi ir ima pavyzdi. Nu ok ok, paziuresim, ka as snekesiu po keleriu metu biggrin.gif
cudo
QUOTE(zverelis2 @ 2009 11 19, 17:56)
Labai gera ir idomi tema apie tai kaip elgtis kai vaikas isveda is KANTRYBES doh.gif , pas mus tokiu situaciju kaip isterijos priepolis parduotuveje ar renginyje ,tai labai labai labai daznas ivykis, bet cia as jau esu uzsigrudinusi ir zinau, kad tai manes laukia, tai paprasciausiai nekreipiu demesiu, nes zinau, kad po kiek laiko NURIMS. Kas liecia namie pykcius tai nuvedimas i kita kambary mazosios - man NEPADEDA, nes ji nebijo buti viena ir ta kambary i kuri as ja nuvesiu apvers aukstyn kojom lotuliukas.gif , o mano isejimas i kita kambary, taip pat mums neiseitis, nes kai tankas thumbup.gif atbega pas mane. Bet man padeda tai, kad as pasakau :"ISMESIU TAVO MIKI MAUZA" tai jos mylimiausias  zaislas is didziosios raides, ir kai tai isgirsta mano mazoji ta pacia sekunde ijungia stabdi thumbup.gif . Taciau ir pasitaiko tokiu atveju, kad neispirmo karto isgirsta sia fraze, tai tenka net iki siukliu dezes jos zaisla nunesti, o tada biggrin.gif tai buna spektaklis ciumpa ji mane ir stabdo, kad tik nemesciau. Zinoma, net nekiltu tokia mintis ismesti, bet tai pati veiksmingiausia priemone pristabdyti mazosios bloga elgesi ir paciai neprarasti kantrybes.
*

schmoll.gif Rase vienam laikrasti istorija: Maciute sakidavo anuke (3 metu) busi negera ismesiu per langa. Kada seimoi gyme antras vaikas,ir daznai verke,jo seso (jau budama 4 metu) ismeti kudiki per langa is 3 auksto.
O jusu dukrele gales uzsimanit ismest jusu milima daikta. Nu viska gale atsetikt.
**Gin**
Ir as stengiuosi "laikytis" kai vaikui isterijos uzeina, susikaupiu, iseinu i kita kambari, palaukiu..bet ne visad tai pavyksta.. biggrin.gif
mylimuke
QUOTE(biti atskrend @ 2009 11 19, 22:29)
Man tas kad ir vienkartinis vaiko musimas parodytu tik viena dalyka-tevams reikia pagalbos, daugiau ziniu kaip aukleti savo vaika. Ir ne trimeciame vaikelyje slypi jo negero elgesio priezastys-ne vienas vaikas negimsta mokedamas keiktis ar rodyti tevams vidurini pirsta. Tevu pareiga priziureti, kokioje aplinkoje auga ju vaikas, is ko mokosi ir ima pavyzdi. Nu ok ok, paziuresim, ka as snekesiu po keleriu metu  biggrin.gif
*

Būtent drinks_cheers.gif Visos stebisi, koks baisus vaikas auga- mušasi, spardosi, spjaudosi, kaip gi čia jo nemuši, juk kalbos nepadeda! O kad iki to tėvai buvo "akli" tam, dėl ko vaikas taip pradėjo elgtis, nė viena nesusimąsto. Dažnai sureaguojame tik po laiko, o tada jau imamasi kraštutinių priemonių.
balta_rožytė
kartais man irgi pritruksta kantrybes, nors siaip ir daug jos turiu atrodo biggrin.gif . mes su isterijom tik pradedam kovot, nes tik dabar priejom toki perioda. kai paklausi ko nors patarimo is ju patirties tai isgirsti atsakyma kad ju vaikai taip nesielge arba isgirstu tik zodi musti, musti musti, eh...kai kuriuo atveju tevai padaro meskos paslauga vaikui, jis gali uzsisklesti savyje, gali but pristabdytas tobulejimas. maciau viena kart atveji kai mama mazoje parduotuveje kur buvo daug zmoniu dukrai pasiule i uzpakali, ir uz ka?ogi uztai kad ji norejo pasizvalgyt tarp zmoniu,ji buvo rami.tokiu atveju ji tikrai nesuprastu nei uz ka gavo...pirma karta mano vaikas poliklinikoj parode isterija kad neisejo jam laiptais palaipiot,o mane pasmerke kai kas kad neleidau vaikui nuo laiptu nusirist ir pristabdziau,ko pasekoje buvo isterija. Antrakart ,t.y. siandien susiduriau su jo isterija parke,kad neleidau voliotis pelkej (jam 1m 4men.).nekilo ranka suduot,o gal reikejo plaukstelt.nes niekas nepadejo ka bedariau.pasiemiau ant ranku nereaguodama kaip elgiasi ir tiesiu taikymu namo.tai apsiramino vistiek. dar nezinau veiksmingo budo kaip su tokiom isterijom kovot. gal atsiras kas ir mane uzsipuls, bet perdaug neteiskit smile.gif
biti atskrend
balta rozyte, na jus saunuole tikrai 4u.gif VISI vaikai (su retom isimtim) nori ishsipurvinti, nori iskraustyti siuksliadeze, nori paimti tai, kas nepasiekiama, nori visu demesio, ir NESUPRANTA, kodel negalima, kodel namie galima parekt, o jau pardej ne, NEMOKA isreiksti savo jausmu ir nemoka pasakyti, ko nori. Taip kad jusu vaikas butent toks kaip ir visi, jis nieko nedaro baisaus smile.gif As visada bandau nukreipti demesi, kai buna situacija, kada imanoma nukreipti. Ir kuo reciau sakyti 'ne', kad nepatapciau burbekle, nieko neleidzianti. Zinoma, ribos viskam yra. O kaip manai, jei savo vaikucius, kai oziukai i sikna duria, tiesiog apkabintume atsitupusios, ziuredamos i akeles pasakytume, kad suprantam, kaip jie kazko nori, bet yra kaip yra ir kitaip buti negali, kartu paliudetume ir leistume paraudot i mamos peti is tos nevilties biggrin.gif As cia garsiai svarstau visokius budus biggrin.gif
mylimuke
QUOTE(balta_rožytė @ 2009 11 20, 21:04)
kartais man irgi pritruksta kantrybes, nors siaip ir daug jos turiu atrodo  biggrin.gif . mes su isterijom tik pradedam kovot, nes tik dabar priejom toki perioda. kai paklausi ko nors patarimo is ju patirties tai isgirsti atsakyma kad ju vaikai taip nesielge arba isgirstu tik zodi musti, musti musti, eh...kai kuriuo atveju tevai padaro meskos paslauga vaikui, jis gali uzsisklesti savyje, gali but pristabdytas tobulejimas. maciau viena kart atveji kai mama mazoje parduotuveje kur buvo daug zmoniu dukrai pasiule i uzpakali, ir uz ka?ogi uztai kad ji norejo pasizvalgyt tarp zmoniu,ji buvo rami.tokiu atveju ji tikrai nesuprastu nei uz ka gavo...pirma karta mano vaikas poliklinikoj parode isterija kad neisejo jam laiptais palaipiot,o mane pasmerke kai kas kad neleidau vaikui nuo laiptu nusirist ir pristabdziau,ko pasekoje buvo isterija. Antrakart ,t.y. siandien susiduriau su jo isterija parke,kad neleidau voliotis pelkej (jam 1m 4men.).nekilo ranka suduot,o gal reikejo plaukstelt.nes niekas nepadejo ka bedariau.pasiemiau ant ranku nereaguodama kaip elgiasi ir tiesiu taikymu namo.tai apsiramino vistiek. dar nezinau veiksmingo budo kaip su tokiom isterijom kovot. gal atsiras kas ir mane uzsipuls, bet perdaug neteiskit  smile.gif
*

Žmonėms niekada neįtiksi. O aš susilaukiau komentarų kažkada parduotuvėj, nes leidau lipt laiptais. Dukra dar nelabai mokėjo vaikščiot, bet labai norėjo. Ir kokia aš bloga motina buvau, nes vaikui gi taip sunku lipti, o aš atseit verčiu lipti ir tyčia nenešu ant rankų lotuliukas.gif
Dėl pelkės teisingai, manau, padarėt. Jei vaikas didesnis, prieš tai galima ir paaiškint, kokios bus pasekmės (sušlaps, susirgs, eis namo), o jam vistiek nepaklausius būtent taip ir padaryti. Mums tai padeda.

Bet to apkabinimo, kai vaikas isterikuoja, tai aš nesuprantu g.gif Maniškė nesileidžia, nors tu ką. Dar labiau supyksta, muštis pradeda ir tenka mamai bėgt biggrin.gif
biti atskrend
mylimuke, gal man taip paprasta su tuo apkabinimu nuramint, nes mano dar maza pana-niekaip is mamos gniauztu nepasprunka ir mamos neprimusa biggrin.gif priverstinai gauna nurimti, bet ir nebuna baisu, nes mama cia pat. pirmas 10sekundziu labai supyksta, kaip drisau ja taip apkabint, o paskui nusileidzia, susvelneja, pati apsikabina smile.gif gal kai bus didesne ir nebeiseis taip...
Mamusiukas01
Su tais apkabinimais man irgi nesigauna... Bandziau kelis kartus, tik gavau nuo vaiko i veida... Td dar labiau supykau.. Vyras vaika paguldo i lova ir neleidzia islipti kol nenusiramins.. Kartais gal ir veikia, bet kartais nesustoja verkti, td neiskenciu ir paimu ant ranku. Vyras pyksta, bet negaliu sirdis plysta smile.gif
agute07
Su dirzu niekada, maziukui tipo pliauksteliu, kai prisisioja po stalu doh.gif
Pries musima schmoll.gif
liutuke777
Na, mums mustis kol kas nereikia- išsisprendziam savo problemytes ir su oziukais susitariam thumbup.gif
mylimuke
QUOTE(biti atskrend @ 2009 11 21, 15:32)
mylimuke, gal man taip paprasta su tuo apkabinimu nuramint, nes mano dar maza pana-niekaip is mamos gniauztu nepasprunka ir mamos neprimusa  biggrin.gif priverstinai gauna nurimti, bet ir nebuna baisu, nes mama cia pat. pirmas 10sekundziu labai supyksta, kaip drisau ja taip apkabint, o paskui nusileidzia, susvelneja, pati apsikabina smile.gif gal kai bus didesne ir nebeiseis taip...
*

Esu bandžiusi ne kartą, ir kai buvo maža, vistiek tik dar didesnis pyktis kildavo. Gal paprasčiausiai netinka toks būdas mums. Dabar dažniausiai užtenka kalbėjimo, nuraminu lėtai kalbėdama, nukreipdama dėmesį ar jai ožiuojantis tiesiog ignoruodama. O tada jau galima kalbėtis apie reikalą, nes bandant vienai kitą perrėkti ir mamai kantrybė kartais gali trūkti karsta.gif Kuo ramiau pati jaučiuosi, tuo ramesnis vaikas.

QUOTE(agute07 @ 2009 11 21, 20:09)
Su dirzu niekada, maziukui tipo pliauksteliu, kai prisisioja po stalu  doh.gif
Pries musima schmoll.gif
*

O šito nepatarčiau daryti. Šlapinimasis yra normalus kiekvieno žmogaus procesas, už tai bausti negalima. Geriau sugalvokit efektyvesnių būdų, kaip pratinti ant puoduko. 4u.gif
mixasia
geriausias budas atkreipti demesi padurnioti pasivalioti ( jai namie aisku biggrin.gif ) , as vakar pvz kai pradejo isterikuot paemiau zaisla ir pradejau JUO su dukryte kalbetis , visokiais nesamones jau neprisimenu ka ten pasakojau bet ir gert jam duodavau ir valgyt kose, ir ant puodelio sodinau tipo ant puoduko- susidomejo-nurimo islindo is po stalo ir pradejo su juo zaist, o anyta tuo tarpu begiojo apsiasarojusi ir reke kad greitaja kviesciau kad vaikas rekia po stalu be perstojimo visa pusvalandi doh.gif , po to kai viskas nurino klausiu jos, ka greitoji galetu padaryt? blink.gif sako raminamuju ileistu kokiu doh.gif biggrin.gif 2 METU VAIKUI!!!!! zodziu mamytes kantrybes viskas praeina svarbiausia islikti ramiom kad vaikas jokiu budu nepamatytu kad esi bejege ir nezinai ka daryti mirksiukas.gif
AusraR
QUOTE(mixasia @ 2009 11 22, 21:31)
geriausias budas atkreipti demesi padurnioti  pasivalioti ( jai namie aisku biggrin.gif ) , as vakar pvz kai pradejo isterikuot paemiau zaisla ir pradejau JUO su dukryte kalbetis , visokiais nesamones jau neprisimenu ka ten pasakojau bet ir gert jam duodavau ir valgyt kose, ir ant puodelio sodinau tipo ant puoduko- susidomejo-nurimo islindo is po stalo ir pradejo su juo zaist, o anyta tuo tarpu begiojo apsiasarojusi ir reke kad greitaja kviesciau kad vaikas rekia po stalu be perstojimo visa pusvalandi doh.gif , po to kai viskas nurino klausiu jos, ka greitoji galetu padaryt? blink.gif  sako raminamuju ileistu kokiu doh.gif  biggrin.gif 2 METU VAIKUI!!!!! zodziu mamytes kantrybes viskas praeina svarbiausia islikti ramiom kad vaikas jokiu budu nepamatytu kad esi bejege ir nezinai ka daryti mirksiukas.gif
*

smile.gif anytos kartais pavaro smile.gif
mylimuke
QUOTE(AusraR @ 2009 11 22, 22:46)
smile.gif anytos kartais pavaro smile.gif
*

Ne tik anytos, bet ir mamos wink.gif
neringute22
kai pritruksta kantrybes paprasciausiai ignoruoju vaika. nekreipiu demesio nei i ozius, nei i rekima, ar betikslius prasymus. jei pradeda isterikuoti iseinu i kt kambari, tada eina verkdamas is paskos ir tenka paimti ant ranku, o kartais net pliaukstelti per pampersa biggrin.gif geriausias budas nuraminti, tai duoti to ko nori vaikas, arba nukreipti demesi. aisku vaikas turi buti ne slapias, pavalges ir isimiegojes.
musu tetis zymiai kantresnis ir eis "ant pavadelio" vaikui biggrin.gif na o as visiskai neturiu kantrybes doh.gif
mylimuke
QUOTE(neringute22 @ 2009 11 23, 16:56)
kai pritruksta kantrybes paprasciausiai ignoruoju vaika. nekreipiu demesio nei i ozius, nei i rekima, ar betikslius prasymus. jei pradeda isterikuoti iseinu i kt kambari, tada eina verkdamas is paskos ir tenka paimti ant ranku, o kartais net pliaukstelti per pampersa  biggrin.gif  geriausias budas nuraminti, tai duoti to ko nori vaikas, arba nukreipti demesi. aisku vaikas turi buti ne slapias, pavalges ir isimiegojes.
musu tetis zymiai kantresnis ir eis "ant pavadelio" vaikui  biggrin.gif na o as visiskai neturiu kantrybes  doh.gif
*

Mano vaizduotė ima piešti itin kraupius vaizdus pagalvojus apie tai, ko vaikas gali užsimanyti hihihi.gif
DNG
jei jau laaaabai "uzknisa" nekreipiu demesio i rekima. rekia rekia, tada apkabinu, jei vistiek rekia-vel nekreipiu demesio. nors taip norisi uzstaugt zveries balsu ax.gif
neringute22
QUOTE(mylimuke @ 2009 11 23, 17:01)
Mano vaizduotė ima piešti itin kraupius vaizdus pagalvojus apie tai, ko vaikas gali užsimanyti hihihi.gif
*

leisti viska vaikui laikantis protingumo kriteriju mirksiukas.gif
mylimuke
QUOTE(dange29 @ 2009 11 23, 17:08)
jei jau laaaabai "uzknisa" nekreipiu demesio i rekima. rekia rekia, tada apkabinu, jei vistiek rekia-vel nekreipiu demesio. nors taip norisi uzstaugt zveries balsu ax.gif
*

Man irgi taip būdavo. Dabar pati pastebiu, kad mano pačios ramus lėtas kalbėjimas ramina ne tik dukrą, bet ir mane pačią biggrin.gif
*sunlight*
QUOTE(dange29 @ 2009 11 23, 16:08)
*

man irgi panasiai buna doh.gif
DNG
as vis galvoju, na is kur toks mazas zmogutis turi tiek jegu ir kantrybes rekti??? as atrodo is protoi issikraustysiu, o jam-nieko doh.gif vyrui sakiau, kai ko nors uzsimanysiu irgi taip darysiu-reksiu tol, kol ispildys mano nora bigsmile.gif
raptor
Na as irgi stengiuos nekreipt demesio i rekima,bet manoji labai daznai rekia,kaip tik ko neduodu. Pas ja nera zodzio negalima smile.gif Bet kartais taip isveda rekimas is kantrybes,kad ir as pradedu rekti ant jos,tada nustoja verkti. Visada sakydavau,kad ant savo vaiku nereksiu,nemusiu,bet ziuriu niekaip neiseina,nu tiek oziu turi,kad baisu doh.gif o dar tik 1,7men. Musiau tik per pampersa,bet vistiek blink.gif
mylimuke
QUOTE(raptor @ 2009 11 23, 23:52)
Na as irgi stengiuos nekreipt demesio i rekima,bet manoji labai daznai rekia,kaip tik ko neduodu. Pas ja nera zodzio negalima smile.gif  Bet kartais taip isveda rekimas is kantrybes,kad ir as pradedu rekti ant jos,tada nustoja verkti. Visada sakydavau,kad ant savo vaiku nereksiu,nemusiu,bet ziuriu niekaip neiseina,nu tiek oziu turi,kad baisu  doh.gif  o dar tik 1,7men. Musiau tik per pampersa,bet vistiek  blink.gif
*

Nes tėveliai (arba seneliai) taip išmokė smile.gif Tikriausiai anksčiau viską ar beveik viską leisdavot? O paskui ateina momentas, kai atsiranda (kai vaikas prieina) draudžiamų dalykų, automatiškai jau konfliktas. Nebijokit rėkimo, čia tik būdas išsireikalauti, pamačius, kad neveiksminga, nusiramins.
raptor
QUOTE(mylimuke @ 2009 11 23, 23:05)
Nes tėveliai (arba seneliai) taip išmokė smile.gif Tikriausiai anksčiau viską ar beveik viską leisdavot? O paskui ateina momentas, kai atsiranda (kai vaikas prieina) draudžiamų dalykų, automatiškai jau konfliktas. Nebijokit rėkimo, čia tik būdas išsireikalauti, pamačius, kad neveiksminga, nusiramins.
*

Na aplinkiniai irgi mano,kad per daug leidziu,bet norisi vaikui leisti kas proto ribose galima, o ko negalima noretusi,kad suprastu ir nepultu i isterikavima ,cypima,kritima ant zemes, bet aisku cia tik mamos norai biggrin.gif Vis galvoju,gal po metu tures protelio ir pasikeis mirksiukas.gif Tokiai mazai vis sakyti NEGALIMA nesinori,vaikas galvos ,kad jam nieko negalima, galvos - TAI KAS MAN GALIMA thumbup.gif
Nors kitu vaikai ramesni,nedaug reikalauja nuo metuku,o manoji visada visko nori,visur eina,lipa,ima,praso ir t.t. doh.gif
mylimuke
QUOTE(raptor @ 2009 11 24, 00:53)
Na aplinkiniai irgi mano,kad per daug leidziu,bet norisi vaikui leisti kas proto ribose galima, o ko negalima noretusi,kad suprastu ir nepultu i isterikavima ,cypima,kritima ant zemes, bet aisku cia tik mamos norai  biggrin.gif  Vis galvoju,gal po metu tures protelio ir pasikeis  mirksiukas.gif Tokiai mazai  vis sakyti NEGALIMA nesinori,vaikas galvos ,kad jam nieko negalima, galvos - TAI KAS MAN GALIMA  thumbup.gif
Nors kitu vaikai ramesni,nedaug reikalauja nuo metuku,o manoji visada visko nori,visur eina,lipa,ima,praso ir t.t.  doh.gif
*

Žinokit, taip visoms mamoms atrodo, kad kitų vaikai ramesni biggrin.gif
Aš už nuoseklumą. Jeigu negalima pusmetinukui, tai negalima ir dvimečiui, ir dešimtmečiui. Tada mažiau neaiškumų rolleyes.gif
Vuke
QUOTE(mylimuke @ 2009 11 24, 01:24)
Žinokit, taip visoms mamoms atrodo, kad kitų vaikai ramesni  biggrin.gif
Aš už nuoseklumą. Jeigu negalima pusmetinukui, tai negalima ir dvimečiui, ir dešimtmečiui. Tada mažiau neaiškumų  rolleyes.gif
*

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
LURDUTE
QUOTE(biti atskrend @ 2009 11 16, 10:02)
Ausra, panasu, kad jusu Nojukas reke ne is pasiutimo, o is baimes, ir dabar bijo miegoti, kad ir vel nebutu taip, kad neberas mamos. Belieka svelnumu, apsikabinimais ir kantrybe apsisarvuoti, kol pradings tos baimes.

Kai mano mazoji pradeda cirkus kresti ir kristi ant zemes, as tik pasakau 'ate ate' ir einu i sona. Oj greit dingsta oziukai, mygom atsistoja ir begom pas mane  biggrin.gif labiausiai is kantrybes isveda, kai pradeda taip inertiskai 'sluot' stala, arba metyt visus po ranka papuolusius daigtus ir anei kiek neklauso. greit patraukiu i kita vieta, kartais to uztenka, kartais dar ir apkabinu i 'mamos spastus' kad tuoj pat atgal nenulektu  biggrin.gif Kai buvo mazesne ir loveles krastas dar nebuvo nuimtas, nesdavau i lovele, kai jau atrodydavo, kad galva sprogs. O svarbiausia, su MB stengiames laikytis, kai ji krecia cirkus, ir nepasiduoti. Manau, dabar jos pats tas amzius prasideda, kai isbando teveliu kantrybes ribas.
*

Pas mus loveles sonas nenuimtas as ja iki siol nesu i lovyte,bet buvau uzvedusi tema panasia ir viena pasnekove parase: negerai nesti i lovyte hm... g.gif tai kaip cia dbr su ta lovyte gaunasi? blink.gif
LURDUTE
QUOTE(mylimuke @ 2009 11 18, 17:24)
Puikiai iliustruojate jau anekdotų patapusią frazę "muša- reiškia myli"  doh.gif
*

Mylimuke aciu uz nuoroda 4u.gif As irgi pries musima,nes pati taip buvau aklejima.Buvau viena karta sudavusi savo mazylei i subine ir tai per pampersa doh.gif doh.gif doh.gif bet buvau isejusi is pusiausvyros su jos kritimais,isterijom ir tt.Kai jai sudaviau ji sako: - mamai padalysiu saca.Man nezmoniskai pribloske jos tokia reakcija.Mes abidvi kalbejomes apsikabinusios.Man sirdi taip skaudejo,apsiverkiau iskarto verysad.gif verysad.gif verysad.gif Kai dbr ji neklauso ir truksta kantrybe nusisukusi nuo jos pastoviu ir tada kimbu i auklejima mirksiukas.gif buna kartais pradedu aukstesniu tonu kalbeti,zinau,kad irgi negerai.Vaikas supranta kaip santykiu aiskinima.Sunkoka - toms mamos kurios vaika augina namuose ir mazai kas padeda.Mano atvejis panasus.Uztat kantrybe kaupiu kai miegu mirksiukas.gif
ciuke
Man tai ramus tonas visada pasiteisina. O stai kazkada nunesiau i lovyte, tai verkdamas ir trepsedamas lovyte sulauze. Jokios naudos. Dar labiau isiaudrino ir susierzino. Net nebandau jokiu isvedinejimu is kambario ir tt. Atsitupiu ir aiskinu jo akiu lygmenyje. Gal ir paverkia, bet tikrai isiklauso, nes nustoja daug greiciau verkti, nei pvz kai buvo ikeltas i lovyte smile.gif
LURDUTE
[quote=zverelis2,2009 11 19, 17:56]
ISMESIU TAVO MIKI MAUZA" tai jos mylimiausias zaislas is didziosios raides.
Skaiciau knygoje apie vieninteli ir nepakartojama vaiko zaisliuka.Negalima,kad vaikas priprastu prie vieno zaislo.Vaiko mylimiausias zaislas - pasaulio virsune po tevu. Reikia kuo greiciau atpratinti ir nemanipuliuoti,kad ismesite miki mauza i siuksliu deze.Cia didziausia vaiko trauma kai jis isgirsta jusu zodzius.Cia jokia ne bausme cia - manipuliacija vaiko jausmais.Jis myli sita zaisla,prisirises labai.Kodel kiti vaikai turi zailsus ir nesa i mokykla,slepia kuprineje g.gif buna nuplyses,koks pvz kiskis be ausies smile.gif ir buna,kad ji praranda.Praradimas prilygsta mirciai.Taigi apie ta mike pagalvokite. mirksiukas.gif
mylimuke
QUOTE(ciuke @ 2009 11 24, 16:29)
Man tai ramus tonas visada pasiteisina. O stai kazkada nunesiau i lovyte, tai verkdamas ir trepsedamas lovyte sulauze. Jokios naudos. Dar labiau isiaudrino ir susierzino. Net nebandau jokiu isvedinejimu is kambario ir tt. Atsitupiu ir aiskinu jo akiu lygmenyje. Gal ir paverkia, bet tikrai isiklauso, nes nustoja daug greiciau verkti, nei pvz kai buvo ikeltas i lovyte  smile.gif
*

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.